Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Переглянуті товари

Знижки

Тактик Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Тактик (варроатоз), 0,5 мл

Препарат використовується пасічниками для лікування бджолиного варроатозу. Ціна вказана за одну ампулу препарату (0.5 мл)

Детальніше

Скіф

12 грн.

Тактик (варроатоз), 0,5 мл

Форма випуску: рідина з відтінком жовтого кольору, випускається в ампулах по 0.5 мл.

Властивості препарату: препарат має контактно акарицидні і системні дії проти кліща Варроа. Дія препарату не має негативних дій на життєдіяльність бджолиних сімей. Використання препарату слідуючи інструкції не має ніяких негативних дій на розвиток, продуктивність і загальний стан бджіл.

Дозування і спосіб застосування: препарат використовується у вигляді водної емульсії, яка готується шляхом змішування 0.5 або 1 мл Тактика з 1 - 2 літрами питної, чистої води відповідно. Обробку бджіл потрібно проводити восени, в період формування клубу бджіл, коли кількість розплоду мінімальна. Температура повітря має бути не нижче 0 ° С. Процес обробки відбувається шляхом дрібнокрапельного поливання бджіл в міжрамочних просторах. Нормою вважається витрата 10 мл розчину на одну вуличку бджіл. Рекомендована обробка в 2 етапи: перший обробку потрібно проводити після того як він закінчив медозбір і проведена відкачка меду; другий так обробки проводиться перед поставкою сімей на зимівлю.

Побічні дії: при використанні препарату, дотримуючись інструкції, побічні дії не спостерігалися.

Особливі вказівки: перед використанням препарату з метою масової обробки пасіки, слід перевірити препарат на безпеку і лікувальну ефективність для бджіл. Спочатку в 1-2 родинах, на 1-2 вуличках, поспостерігати 24 години за їх станом. Передозування препаратом небезпечна для бджіл. Якщо сила сім'ї менше 4-5 вуличок, обробку препаратом проводити не слід. Мед, отриманий з сімей зазнали обробці препаратом, використовується на загальних підставах.

28 Товарів в цій категорії