Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Джентерський сот (Karl-Jenter)

Фильтр

Знижки

Джентерський сот (Karl-Jenter) 

Німецький Сот Джентера в бджільництві застосовується для виведення високоякісних бджолиних маток. Здебільшого його використовують пасічники із досвідом для швидкого виведення великої кількості маток, але і бджолярі-початківці легко впораються з сотом Джентера. За допомогою детальної інструкції вся робота з стільником буде легкою та ціковою.

Всі ...

Німецький Сот Джентера в бджільництві застосовується для виведення високоякісних бджолиних маток. Здебільшого його використовують пасічники із досвідом для швидкого виведення великої кількості маток, але і бджолярі-початківці легко впораються з сотом Джентера. За допомогою детальної інструкції вся робота з стільником буде легкою та ціковою.

Всі соти Джентера за найкращими цінами

Всі соти Джентра поставляються в наборах і в залежності від комплектації можуть різнитись наявнітью чи кількістю комплектуючих деталей. Але всі комплекти мають:

 • укомплектовану касету (вона складається з двохсторонньої пластикової коробки, сотової решітки, задньої кришки, заглушки, решітки);
 • комплект пластикових маточних мисочок;
 • очисника для мисочок;

Всі інші деталі (тримачі мисочок, захисні кліточки "бігуді") поставляються в залежності від комплекту.

Використання Джентерского сота

Зібрану конструкцію обробляють розчином меду, після чого поміщають у вулик на одну добу. Потім через центральний отвір в джентерський сот запускають матку, після чого його закривають кришкою і поміщають рамку у вулик. Під час свого перебування в соті бджолина матка відкладає яйця, які розміщуються прямо в наших мисочках. Через декілька днів, коли з яєць ми отримаємо личинки нам необхідно буде помістити личинки майбутніх маток у сім’ю-кормилецю. Для цього пасічнику потрібно витягнути із касети кожну мисочку з личинкою і надіти пластикову чашечку. Після цього їх вставляють у тримачі і відправляють до безматочної сімї на виховання. Завдяки особливій конструкції стільника і мисок перенесення личинок відбувається без торкання до самих личинок. Важливо перед виходом маток з маточників ізолювати їх захисними кліточками з комплекту Джентера, або використовувати зрілі маточники.

Хоч використання джентерського соту вимагає кропіткої роботи, проте завдяки високій німецькій якості саме цей метод дає максимальну гарантію в одержанні бджолиних якісних маток. Значною перевагою джентерського соту також є те, що його можна використовувати на протязі сезону багато раз. Варто лише почистити сот і мисочки після використання  і можна знову виводити наступну партію якісних маток.

Де купити оригінальний Джентерскій сот в Україні?

Придбавши будь який комплект Джентера Ви значно заощадите на придбанні маток, а окремо купуючи будь-які комплектуючі можна розширювати комплектацію чи замінювати втрачені деталі від всих комплетів джентерського соту.

Більше
 • Комплекти Джентера

  Самостійне виведення бджолиних маток все більше набирає популярності серед пасічників. Ця кропітка робота стала значно спрощеною завдяки застосуванню набору Джентерського соту.

  Окрім того, використання оригінального комплекту Джентера гарантує високопродуктивний результат. Саме його визнали найдосконалішим обладнанням бджільника для самостійного виведення бджолиних маток.

  Особливості набору Джентера

  Як користуватись набором Джентерського соту вказано в інструкції, яка входить у комплект. Тому його можуть використовувати навіть пасічники без досвіду.

  Комплекти Джентера подібні між собою. Переважно вони відрізняються кількістю комплектуючих та формою деталей.

  Основними складовими набору Джентера є:

  • сот Джентера (касета) - призначений для відкладення яєц маткою;
  • мисочки - встановлюються у сот Джентера для відкладення личинок;
  • денця – накладається на мисочки з личинками для подальшої транспортації в бджолину сім’ю на маточне виховання;
  • заглушка - використовується, щоб закрити отвір на передній кришці соту Джентера після того, коли туди запускають матку;
  • тримач маточної мисочки Джентера (можуть бути різної кількості) – фіксує мисочки;
  • інструмент для вилучення і очищення мисочок - призначений для вилучення денця з касети Джентерского стільника чи його очищення після виведення бджолиних маток;
  • інструкція – послідовна інформація користування набором Джентера для самостійного виведення маток.

  Залежно від набору Джентера, у його комплектацію також може входити цоколь для прищеплювальної рамки, кліточки для ізоляції маточника або матки («бігуді»), дерев’яна планка з отворами для розміщення мисочок з личинками. Також у деяких наборах є відеоінструкція Джентера.

  Усі комплектуючі набору Джентера можна використовувати неодноразово, якщо за ними правильно доглядати.

  Виводити бджолиних маток рекомендується літом. Перед цим необхідно скласти точний графік, у якому всі необхідні дії варто розпланувати по днях і годинах.

  Купити комплект Джентера в Україні

  Близько 10 наборів Джентера Ви знайдете в асортименті професійного інтернет-магазина ukrbee.ua, який спеціалізується на товарах для пасіки. Тут Ви зможете придбати набори соту Джентера високої якості. Якщо Ви вагаєтеся у виборі або виникли запитання, зателефонуйте до нас чи замовте зворотній зв'язок.

  Також Вам на пасіці можуть бути потрібні комплектуючі Джентера.

 • Комплектуючі Джентера

  Джентерський сот на сьогоднішній день вважається найдосконалішою системою для самостійного виведення маток.

  З його допомогою процес виведення маток досягає 100 % результату.

  Продукція Джентера є однією з найякісніших, тому, при необхідності замінити окремі деталі в наборі Джентера, пасічникам рекомендується застосовувати оригінальні комплектуючі, оскільки вони виготовлені із натурального матеріалу і не виділяють жодних випарів, які можуть зашкодити бджолам. Окрім того, саме Джентерський сот подібний до самого соту бджіл і тому відразу приймається комахами.

  Комплектуючі Джентера

  Комплектуючі Джентера можуть використовуватись багаторазово та довговічно, якщо за ними доглядати та застосовувати за інструкцією. Необхідність їх заміни може виникнути при потребі збільшити кількість деталей або при втраті чи пошкодженні.

  До комплектуючих набору Джентерського соту входить:

  • сот Джентера (касета) – основна складова набору джентера, призначена для відкладення маткою яєць;
  • заглушка кришки сота Джентера – використовується, щоб закрити отвір на передній кришці соту Джентера, через який запускається матка;
  • мисочки і денця – встановлюються у сот Джентера для відкладення личинок;
  • кліточки (бігуді): тонкі і товсті – ізолюють виведені матки одна від одної, оскільки перша виведена матка знищить всі інші маточники;
  • цоколь – встановлюється на рамки для виведення маток;
  • очищувач мисочок Джентера – призначений для очищення мисочок після їхнього використання;
  • прививочная планка – рамка, на яку в центрі прикріплюється Джентерський сот;
  • передня та задня кришка Джентерского сота – призначена для закриття сота з обох сторін, які надійно захищають матку від бджіл під час її перебування у соті;
  • корпус касети Джентерского сота - основна деталь ізоляційної касети, в яку поміщається матка;
  • інструмент для виїмки мисочок з касети – призначений для виймання денця з касети Джентерского сота;
  • стільникова сітка – накладається на сот Джентера, після розміщення в ньому мисочок, для точного потрапляння в них яєць;
  • тримач маткової мисочки - використовується для кріплення в тримач мисочки з личинкою, які вставляються в привив очну планку.

  Купити комплектуючі Джентера в Україні

  Якщо Вам необхідно поміняти деталі Джентерського соту або розширити їх асортимент, придбати якісний оригінальний товар Ви зможете в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут ви знайдете широкий вибір комплектуючих за доступною ціною.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 25 товарів