Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Медогонки

Знижки

Медогонки 

Одним з найулюбленіших, але найбільш кропітких завдань пасічника є збирання меду. Для відкачування меду зі стільникових рамок використовують спеціальний пристрій, який прийнято називати медогонкою. Вона має бочкоподібну форму, всередині якої розміщують розпечатані рамки. Під час викачування меду він стікає зі стільників на стінки медогонки і зби...

Одним з найулюбленіших, але найбільш кропітких завдань пасічника є збирання меду. Для відкачування меду зі стільникових рамок використовують спеціальний пристрій, який прийнято називати медогонкою. Вона має бочкоподібну форму, всередині якої розміщують розпечатані рамки. Під час викачування меду він стікає зі стільників на стінки медогонки і збирається на дні.

Медогонки поділяють на два вида:

 • Радіальні. У цих медогонках касети розташовані по радіусах кола. Особливістю є те, що у них використовують негоризонтальне розташування осередків у соті. Саме радіальні медогонки вважаються найпродуктивнішими, оскільки у них можна за один раз вмістити від 20 до 50 штук рамок.
 • Хордіальні. Цей вид медогонок розділяється на перекидні, у яких касети з рамками легко можна обернути на другу сторону, і неперекидні – щоб обернути рамки, їх доводиться виймати.

Купити медогонку недорого

Ознайомитись з широким та якісним асортиментом товарів для відкачування меду Ви можете у нас на сайті у рубриці «Медогонки». Тут Ви знайдете близько двадцяти медогонок на будь-який смак, серед який є пристрої дворамочні, трьорамочні, чотирирамочні, шестирамочні, а також медогонка з елекроприводом. Ви маєте змогу придбати медогонку, яка Вам підійде за видом, якістю і доступною ціною. Також ви можете придбати допоміжні деталі для медогонки, такі як: кран зливний малий для медогонки, редуктор медогонки двохстороннього обертання (ручний привід), електропривід медогонки черв'ячний, редуктор медогонки.

Більше
 • Комплектуючі

  Робота пасічника при відкачуванні меду стала значно простішою за допомогою медогонок.

  Застосування комплектуючих для медогонки

  Щоб максимально спростити процес відкачування меду, медогонки можна обладнати комплектуючими деталями. Серед них найважливішу допоміжну роль відіграє електропровід для медогонки.

  Також у нагоді можуть стати редуктори та карни. У тому ж числі ці комплектуючі для медогонки можна застосовувати для заміни старих, у яких є технічні несправності або вони застаріли.

  Купити комплектуючі для медогонок

  Комплектуючі для медогонок на любий смак Ви можете купити в інтернет-магазині ukrbee.ua у розділі «Медогонки. Комплектуючі». Тут Ви знайдете усе необхідна, що може знадобитись бджоляру для удосконалення чи заміни деталей медогонки.

  Якщо у вас виникли питання при виборі комплектуючих для медогонок, або не можете визначитись у виборі, зателефонуйте нам чи замовте зворотній дзвінок і найближчим часом ми з вами зв’яжемося.

 • Медогонки 2х рамкові

  В інвентарі кожного пасічника присутні медогонки для відкачування меду. За їхньою допомогою процес відкачування меду відбувається швидко, оскільки майже всі дії проходять механізовано.

  Для бджільників-початківців найзручнішими у використанні будуть дворамкові медогонки. Здебільшого їх застосовують на невеликих пасіках.

  Купити дворамкові медогонки

  В асортименті товарів інтернет-магазину ukrbee.ua Ви можете придбати якісну дворамкову медогонку за найдешевшою ціною в Україні. У рубриці «Медогонки двох рамкові» Ви знайдете:

  • медогонка 2-х рамкова, алюмоцинкова;
  • медогонка 2-х рамкова, нержавіюча, чарунка.

  Якщо ви не можете визначитись з вибором медогонки чи у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і найближчим часом ми до Вас зателефонуємо.

  Також Вас можуть зацікавити 3-рамкові медогонки. Ознайомитись з товаром і придбати їх можна, зайшовши на рубрику «Медогонки три рамкові».

 • Медогонки 3х рамкові

  Використання трирамкових медогонок практикується як на малих, так і на середніх пасіках. Вони невеликі за розміром і зручні у використанні.

  Різниця між медогонками на три рамки залежить:

  • від металу, з якого їх виготовили;
  • від поворотності чи неповоротності касет.

  Купити 3-рамкові медогонки в Україні

  В асортименті інтернет-магазину ukrbee.ua презентовано медогонки на три рамки з поворотними і неповоротними касетами. Детальніше ознайомитись і обрати медогонку можна на рубриці «Медогонки трирамкові». Якщо Ви не можете визначитись у виборі медогонки або виникли запитання, зателефонуйте до нас чи замовте зворотній дзвінок і протягом декількох хвилин ми з Вами зв’яжемось.

  Зацікавити Вас може також медогонка на 4 рамки. У нас її можна придбати за найдешевшою ціною в Україні.

 • Медогонки 4х рамочные

  Одними з найбільш поширених у використанні на пасіці є медогонки на 4 рамки. Здебільшого їх застосовують бджільники, які мають середні та великі пасіки. За розміром вони досить обємні, але у використанні зручні.

  Медогонки на 4 рамки поділяються на:

  • медогонки з поворотними касетами;
  • Медогонки з неповоротними касетами.

  Між собою медогонки також відрізняються метолом із якого виготовлені.

  Купити чотирирамкові медогонки

  Широкий вибір медогонок на 4 рамки представлено на сайті ukrbee.ua. У розділі «4-рамочні медогонки» Ви можете придбати медогонки на будь-який смак і будь-яку ціну. Станьте нашим постійним клієнтом і отримуйте знижки на продукцію для бджільництва та різноманітні подарунки.

  Також Вас можуть зацікавити медогонки 6-ти рамкові.

 • Медогонки 6-ти рамкові

  Застосування шестирамкових медогонок практикується на великих професіональних пасіках. Вони обємні, проте практичні, оскільки одночасно обробляють 6 рамок.

  При відкачці меду за допомогою 6-т рамкової медогонки рамки не рвуться і не зазнають жодних ушкоджень.

  Де в Україні купити медогонки на 6 рамок?

  Купити шестирамочні медогонки за хорошою якістю і доступною ціною можна в інтернет-магазині ukrbee.ua. Більшість пасічників України довіряють і скупляються у нас, оскільки ми торгуємо лише якісним товаром, рекомендованим спеціалістами.

  У нас Ви також можете придбати 8-ми рамкові модогонки.

 • Медогонки 8-ми рамкові

  Медогонки 8-ми рамкові є одними з найпрактичніших і найбільш швидкісними при відкачуванні меду за рахунок того, що у них можна відразу помістити 8 рамок. Їхнє застосування практикується лише на великих пасіках, де кількість бджолиних сімей перевищує 50-100 сімей.

  У медогонок на 8 рамок касети можуть бути як поворотні, так і неповоротні. Також медогонки 8-ми рамкові відрізняються металом, із якого виготовлені.

  Купити 8-ти рамкові медогонки в Україні

  Купити медогонку на 8 рамок хорошої якості Ви можете в інтернет-магазині ukrbee.ua. Замовивши товар, уже найближчими днями Ви зможете забрати його у зручному для Вас відділені пошти.

  Станьте нашим постійним клієнтом і отримуйте знижки на товар та корисні подарунки.

  Цікавим та необхідним товаром для Вас також можуть бути комплектуючі деталі для медогонок.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 18 товарів