Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Шпателі та інструмент

Переглянуті товари

Знижки

Знижена ціна! Шпатель збору маточного молочка в бджыльництві Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Шпатель збору маточного молочка

Спеціальний бджолярський шпатель для збору маточного молочка із розбірною конструкцією для зручності використання та очищення.  

Детальніше

Tomasz Łysoń (Лысонь, Польша)укр

sh-003

Спеціальна пропозиція!
22.8 грн.
24 грн.
-5%

Пластиковий шпатель зі знімним гумовим наконечником для збору маточного молочка.Шпатель бджолярський для збору ММ (маточного молочка)

Досить хорошим напрямком у бджільництві є заняття маточним молочком.

Таких бджолярів часто називають "молочник" . Але для домашнього застосування завдання здавалося досить складним і складність полягала у відсутності бджолярського інвентарю для збору маточного молочка. На сьогоднішній день таких проблем не існує і тепер навіть для домашнього застосування можна зібрати маточне молочко на своїй власній пасіці.

Для збору маточного молочка використовується спеціальний пристрій - шпатель з спеціальною прогумованою лопаткою з харчового матеріалу. Використання такого простого пристрою дозволяє збирати молочко з маточних мисочок за лічені секунди, а при великій і постійній кількості маточників поставити виробництво ММ на потік. Сама лопатка знімається і після використання повинна бути очищена і висушена. Пластикова ручка дуже зручна в застосуванні, а біля її основи (біля лопатки) є металевий наконечник для додання особливої жорсткості лопатці в процесі збору маточного молочка. 

14 Товарів в цій категорії