Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Знижки

Інвентар та обладнання 

Багатьом бджолярам пасіка передалась ще з діда-прадіда. Разом з нею у спадок перейшов і сам інвентар. Проте на сьогоднішній день він поступово втрачає свою актуальність, а деякі обладнання і зовсім вийшли з побуту. Більшість - замінили сучасними інструментами, які є більш ефективними. Сучасний інвентар пасічника значно спрощує роботу, щоб догляд...

Багатьом бджолярам пасіка передалась ще з діда-прадіда. Разом з нею у спадок перейшов і сам інвентар. Проте на сьогоднішній день він поступово втрачає свою актуальність, а деякі обладнання і зовсім вийшли з побуту. Більшість - замінили сучасними інструментами, які є більш ефективними. Сучасний інвентар пасічника значно спрощує роботу, щоб догляд за бджолами не обтяжував, а приносив задоволення і продуктивний результат.

Завдячуючи інноваційним обладнанням, часто бджолярі, які нещодавно почали займатись пасікою, можуть похвалитись значно кращим результатом ведення бджільництва та хорошим медоносом, ніж пасічники з досвідом, які досі використовують застарілу методику та інвентар.

Необхідне обладнання для пасічника

Кожен пасічник самостійно обирає собі інвентар, який йому необхідний для догляду за бджолами. Але не завжди можна передбачити, що може знадобитись завтра. Тому основне обладнання завжди слід мати під рукою. Що саме входитиме в інвентар залежить від того, скільки років бджільник присвятив пасіці і наскільки він віддається цій роботі. Оскільки, здебільшого, завзяті пасічники випробовують різні технології, методики та обладнання, обираючи те, що буде найбільш продуктивнішим. Тому у них на пасіці можна знайти увесь інвентар пасічника, який тільки існує.

Для пасічників-початківців достатнім буде загальний інвентар, який з досвідом буде збільшуватись. Сюди належить: рамконос, димар, захват для рамок, воскотопка, лопатка, кормушка, поїлка, ваги, пасічна стамеска, двохсторонній ніж для роздрукування стільників, каток для рамок, фільтр для меду та інше.

Дешево купити інвентар бджільника в Україні

Із значно ширшим асортиментом товарів, необхідних для бджоляра, Ви можете ознайомитись і придбати у нас на сайті в розділі «Інвентар та обладнання». Тут Ви знайдете близько 100 обладнань, рекомендованих виробниками та спеціалістами, які використовуються у сучасному бджолярстві.

Більше
 • Годівниці та поїлки

  Хороший медонос і здоровя бджіл залежить не лише від природних умов, а , в першу чергу, від того, як пасічники за ними доглядають. Оскільки бджоли також живі створіння, для життєздатності їм необхідно споживати їжу і воду. Тому в обов’язок бджоляра входить слідкувати за постійним доступом комах до бджолиної їжі. Для цього необхідно мати посудини, куди її поміщати. Сьогодні цю проблему легко вирішити, оскільки бджолярі можуть використовувати спеціальні поїлки та годівник для пасіки.

  Особливості застосування годівниць для бджіл

  Пасічники мають пам’ятати, що для того, аби мати енергійних бджіл, їх потрібно годувати. Підгодовувати бджіл переважно починають у серпні. Також їх можуть підгодовувати ранньою весною, щоб комахи відбудовували стільники, якщо це необхідно. Осінню бджіл підгодовують, щоб наростити велику кількість молодих бджіл для зимівлі.

  Для розміщення корму бджіл пасічники можуть використовувати різні годівнички, які можуть бути частиною конструкції вулика, одним з його елементів, може розміщуватись усередині чи прикріплятися до стінки вулика. Годівничка для бджіл залежить від її конструкції призначення та фантазії самого пасічника.

  Найпоширенішими видами годівниць на пасіці є:

  • надрамочна- свою назву отримала від того, що поміщається над рамками у вулику. Вона зручна у користуванні, оскільки для того, щоб дати підгодівлю бджолам не потрібно відкривати бджолине гніздо. Окрім того корм у ній довгий час залишається теплим.
  • стельова – зручна у використанні для багатокорпусних вуликів. Встановлюється під стелю вулика.

  Окрім того годівниці можуть розташовувати поза вуликом, залежно від її виду. Такі годівниці будуть доступними для бджіл усієї пасіки.

  Деякі сучасні годівниці дозволяють одночасно у них помістити різний корм для бджіл. Це стало можливим завдяки розділенню годівниці на дві окремі частини.

  Поїлки для бджіл

  На відміну від годівничок, поїлки для бджіл, наповнені водою, завжди повинні бути доступні для комах. Особливо вада н6еобіхдна бджолам навесні, коли вирощується розплід.

  Бджолам необхідно забезпечити постійний доступ до води. Особливо потрібно слідкувати за присутністю води у жарку погоду, яка бджолам забезпечує регуляцію температури тіла. Якщо поблизу вулика не буде поїлки, то бджолам доведеться шукати воду самостійно, під час чого комахи можуть загинути. Окрім цього відсутність води суттєво відіб’ється на продуктивності збирання меду.

  Купити поїлки та годівниці

  В інтернет-магазині ukrbee.ua, який спеціалізується на товарах для бджільництва, Ви знайдете близько 10 різних годівниць та поїлок.

  Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і найближчим часом ми з Вами зв’яжемося.

  Пасічникам також в інвентарі можуть знадобитись роздільні решітки.

 • Роздільні решітки

  Бути пасічником – це ціле мистецтво, яке вимагає багато сил і вкладення, але одночасно приносить задоволення від процесу праці з бджолами. Окрім того, це робота, яка приносить найсолодші результати.

  Знавці бджільництва з кожним роком придумують і створюють інноваційні методи для того, щоб якомога більше спростити процес праці на пасіці від найлегших до найважчих робіт. Однією з деталей, яку пасічники вважають своєю надійною помічницею під час медозбору, є роздільна решітка.

  Роздільна решітка бджоляра

  Конструкція роздільної решітки нагадує ґратчасту сітку з дрібними щілинами.

  Бджолярі застосовують роздільну решітку під час медозбору, щоб відокремити частину вулика з розплодом від медової частини. Також її застосовують для:

  • ізоляції бджолиної матки в розплідній частині вулика;
  • щоб захистити трутнів і матки від бджолиного гнізда;
  • щоб утримати матку у вулику і перешкоджати роїння.

  Роздільні решітки пасічника відрізняються між собою матеріалом, із якого виготовлені, а також шириною решіток. Тому кожен бджоляр може обрати собі решітку, яка підходитиме саме йому. Застосування решіток ніяком чином не зашкодить комахам. 

  Роздільну решітку здебільшого застосовують для багатокорпусних вуликів.

  Купити роздільну решітку для пасіки

  Роздільну решітку Ви можете придбати в спеціалізованому інтернет-магазині бджолярства ukrbee.ua. Якісний товар іноземного виробника надійно допомагатиме під час медозбору і прослужить Вам довгий час.

  Також на пасіці для бджолярів можуть бути корисними збільшувальні липи.

 • Лупи збільшувальні

  Робота біля бджіл потребує від пасічників значної уваги навіть до найменших деталей. Деякі елементи важко або і зовсім не під силу розгледіти навіть пасічникам з хорошим зором. Тому бджолярам рекомендується використовувати збільшувальну лупу.

  Застосування збільшувальної лупи пасічника

  За  допомогою лупи можна буде легко розгледіти необхідне. Особливо необхідною збільшувальна лупа бджільника буде для:

  • визначення наявності яєць в чарунках;
  • при перенесенні личинок;
  • для отримання маточного молочка.

  Використовуючи лупу, бджолярі можуть виконувати будь-яку роботу, яка потребує точності і хорошого зору.

  На сьогоднішній день різновидів збільшувальної лупи пасічника є досить багато. Кожен може собі обрати ту, яка йому буде найкомфортнішою у використанні.

  Вони бувають як з під світкою, що допомагає детальніше розгледіти яйця чи личинки, так і без підсвітки. Окрім того збільшувальна лупа бджоляра можу бути ручною, налобна і з настільним налаштуванням.

  Купити лупу збільшувальну для пасіки

  Збільшувану лупу на любий випадок і смак можна обрати в спеціалізованому інтернет-магазині бджолярства ukrbee.ua. Якщо у Вас виникли питання або не можете визначитись у виборі лупи пасічника зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і найближчим часом ми з Вами зв’яжемося.

  У нас Ви також можете придбати декристалізатор меду.

 • Декрісталлізатори меду

  Бджолиний мед містить безліч корисних властивостей, які використовують у лікувальних цілях. Це одне із небагатьох лікувальних засобів від багатьох хвороб, у якому поєднується приємний смак, вигляд, запах із лікувальними характеристиками. Проте натуральний бджолиний мед має властивості кристалізуватися. Хоч після цього природного процесу мед не втрачає своїх якостей і корисності, але втрачає товарний вигляд.

  Призначення декристалізатора меду

  Час за який мед може загуснути залежить від типу квітів, з яких бджоли збирали нектар. Декристалізатор меду використовують, щоб повернути бджолиному меду його природний вигляд.

  Особливо необхідним декристалізотор буде пасічникам, які торгують медом, оскільки не завжди покупцям можна доступно пояснити, що кристалізований мед за властивостями нічим не відрізняється від рідкого. Тому значно простіше і приємніше візуально буде торгувати медом, який матиме свої первинний рідкий вигляд. Окрім того, застосування декристалізатора не являє загрози ні корисним властивостям меду, ні не завдає жодної шкоди тим, хто цей мед буде споживати. Після процедури декристалізації мед повністю відновлює свій вигляд, залишаючи всі поживні елементи.

  Купити декристалізатор меду

  В асортименті товарів інтернет-магазину бджільництва ukrbee.ua Ви знайдете широкий вибір декристалізаторів меду. Тут наші клієнти мають змогу придбати декристалізатори на різну ємкість. Ми торгуємо якісним товаром, перевіреним досвідом багатьох пасічників і рекомендованим спеціалістами.

  Купуйте декристалізатори меду на ukrbee.ua та станьте нашим потенційним клієнтом і Ви матимете змогу купувати товари для пасіки за акційною ціною та знижкою.

  Також для бджільників будуть цікавими стамески

 • Стамески

  В інвентарі кожного пасічника завжди є багато інструментів, необхідних для різних ситуацій. Деякі з них використовуються часто, а деякі при необхідності. Серед багатьох інструментів неважко віднайти стамеску, яку пасічник використовує неодноразово. А, оскільки її призначення багатофункціональне, то  стамеска є одним із важливих деталей в інвентарі бджоляра.

  Особливості використання стамески

  Маючи під рукою стамеску, пасічники неодноразово набагато швидше справляються з різною роботою.

  Стамески використовують, коли необхідно:

  • зняти шар прополісу зі стінок вулика, піддонів, бічних брусків рамок;
  • закрити або відкрити дверцята льотка;
  • розсунути корпуси вуликів;
  • для вилучення цвяхів;
  • від'єднати дно.

  Для зручності в користуванні стамеску виготовляють так, щоб її можна було легко і без дискомфорту тримати у руці. Її виготовляються з якісного металу. Тому на пасіці стамеска служитиме довгий час. Окрім того величина стамески бджоляра дозволяє швидко її відшукати серед інших інструментів.

  Купити стамеску пасічника

  Якісні стамести Ви придбаєте в інтернет-магазині ukrbee.ua, який спеціалізується на бджільництві. Тут ви знайдете широкий асортимент стамесок різної форми і ціни.

  Станьте нашим постійним клієнтом і купуйте товар за знижками. Також матимете можливість отримати подарунки.

  Також в інвентарі пасічника корисним будуть ножі і вилки.

 • Ножі, ложки і виделки

  У діяльності пасічника неможливо визначити роботу більш важливу і менш важливу. Всі вони взаємопов’язані між собою і ведуть до єдиної цілі – збирання меду. Одним із завершальних етапів потрапляння бджолиного продукту на стіл, є медозбір. Під час відкачування меду пасічники використовують різні інструменти зі свого інвентарю. Одними із них є вилка і ножі бджільника.

  Використання ножа і вилки пасічника

  Вилка і ніж пасічника призначені для розпечатування стільникових рамок перед відкачуванням меду.

  З-поміж ножів виділяють декілька типів:

  • Паровий;
  • Електричний.

  Залежно від типу ножа, їх можна використовувати для зручного зрізування воскової печатки на поверхні стільника, розпечатування стільників, при вирізуванні трутневого розплоду і маточників, для розсування рамок під час огляду гнізда бджолиної сім’ї та ін.

  При розпечатуванні стільникових рамок рекомендують користуватись хоч би 2 ножами різних видів.

  Окремим різновидом ножів є вилка. Застосування цього інструменту під час розпечатування забезпечує значно менше пошкоджень стільників.

  Користуючись ножами під час розпечатування стільникових рамок, час від часу необхідно промивати їх від налипання меду. Також обов’язково після завершення роботи ножі миють і просушують.

  Сучасні ножі та вилки для розпечатування стільників зручні і практичні у застосуванні. При правильному їх використанні та догляді, вони прослужать пасічнику багато років.

  Купити ніж і вилку пасічника для розпечатування стільників

  Широкий вибір інвентаря пасічника для розпечатування стільників представлено в інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви можете купити ножі і виделки для пасіки на будь-який смак. Обирайте якісний товар для своєї пасіки за доступною ціною.

  Якщо у Вас виникли запитання, телефонуйте нам або замовляйте зворотній дзвінок і ми до Вас перетелефонуємо.

  Також в інвентарі пасічника корисним будуть димові гармати і електродимарі.

   

   

   

   

   

 • Димові гармати і...

  Димове обкурювання вуликів на пасіці є одним із найефективніших методів в боротьбі з захворюваннями бджіл. Ним користуються вже протягом багатьох років, використовуючи димові гармати чи електродимарі.

  Застосування електродимарів та димових гармат у бджільництві

  Обкурювання вуликів за допомогою димарів та димових гармат не лише ефективне, а також зручне. Ця процедура не займає багато часу навіть у великих пасіках. Сучасні електродимарі, димові гармати окомплектовані таким чином, що пасічник може обробити вулик лікувальними препаратами за лічені секунди.

  На сьогоднішній день розробники інвентаря пасічника винайшли декілька різновидів ефективних обкурювачів. Серед них найбільшим попитом серед бджільників користуються:

  • Варомор "Плюс" – застосовується для профілактики та лікування бджіл, найфективніший препарат сьогодення у боротьбі з бджолиним варроатозом;
  • Димова гармата "Варомор" – призначена для боротьби з варроатозом у бджіл, а також ефективна при знищенні кліщів варроа;
  • Вароджет електродимар лікувальний – використовується для профілактики та лікування варроатозу бджіл, а також у боротьбі з кліщами варроа;
  • Варомор дим-пушка – ефективна в боротьбі з захворюванням бджіл і в профілактичних цілях.

  При обробленні вуликів лікувальними  препаратами за допомогою електродимарів чи димових гармат пасічникам рекомендують одягати респіратори, оскільки дим, який виділяється, потрапляє у дихальні шляхи і може зашкодити здоров’ю бджоляра. Комахам дим не несе жодної загрози.

  Димові гармати та електродимарі практичні у користуванні. Завдяки своїй простій конструкції вони служитимуть на пасіці довго і надійно.

  Купити димові гармати і електродимарі

  В інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua представлено широкий асортимент димових гармат і електродимарів. Окрім того тут ви знайдете розчинники до димових гармат. Замовляйте якісний товар для пасіки на сайті ukrbee.ua або зателефонуйте нам за номером 099 151 65 11096 041 73 79.

  Станьте нашим постійним клієнтом і зможете купувати товар для бджільництва за зниженою ціною.

  Пасічників також можуть зацікавити навощувачі.

 • Навощувачі

  Процес навощування рамок відомий усіх бджолярам, які доглядають за пасікою. Для полегшення роботи під час закріплення штучної вощини створено цілий інвентар. Одним із необхідним інструментів для пасічника є новощувач.

  Особливості застосування навощувача

  Навощувач використовують при навощуванні рамок для вуликів. Завдяки цьому інструменту процес навощення проходить швидше і легше.

  Навощувані пасічника відрізняються між собою:

  • Електронавощувач – призначений для навощення рамки та для нарізання листів вощини;
  • Гребінець навощування – використовують для простого, швидкого і якісного навощування бджолиних рамок;
  • Каток для навощування:   звичайний і  електричний – надійний пристрій, який швидко і без відходів встановить вощину в рамки.

  Навощувачі, незалежно від їхнього різновиду, зручні і практичні у використанні. Матеріал, з якого вони виготовлені, стійкий до корозії. Під час їх застосування руки не потіють і інструмент не вислизує, оскільки ручка зроблена із дерева.

  Правильний догляд за навощувачем надасть змогу користуватись інструментом довготривали час.

  Купити навощувач

  Професійний навощувач бджільника можете купити в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут Ви придбаєте якісний навощував за доступною ціною. Якщо Вам потрібна допомога, щоб визначитись у виборі навощувача чи у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або напишіть і ми з задоволенням допоможемо нашим клієнтам.

  Пасічників також може зацікавити дріт для рамок.

 • Дріт для рамок

  Навощування рамок у роботі пасічника вважається доволі складним завданням, яке потребує досвіду, знання і майстерності. Якісно виконати навощування не завжди вдається навіть досвідченим пасічникам. Щоб добитись хорошого результату над процесом навощування рамок бджолярам необхідно неодноразово попрактикуватись.

  Під час навощення проводять різні етапи, які забезпечують якісне проведення роботи. Одним із них є використання дроту для рамки.

  Призначення дроту для рамки

  Дріт для рамки застосовують для зміцнення вощини в рамці та надання сотам максимальної міцності при навощуванні.

  Для рамок у бджільництві рекомендують використовувати два типа дроту:

  • низьковуглецевий (оцинкований та не оцинкований);
  • нержавіючий.

  Особливості дроту на рамки

  Дріт для рамки обов’язково повинен бути тонким і бажано мяким.

  Вартість дроту слід обирати залежно від майстерності пасічника, оскільки дешевий дріт у недосвідчених руках може рватися. Загалом, у бджільництві на дроті не варто економити. Чим його якість буде краща, тим легше пасічнику проходитиме процес натягування дроту

  і більш міцною буде вощина в рамці..

  Купити дріт для рамок

  В асортименті товарів спеціалізованого інтернт-магазину бджільництва ukrbee.ua ви знайдете якісний дріт на рамки для пасіки. Тут ви зможете купити дріт, перевірений на практиці багатьма пасічниками. Для того, щоб замовити дріт на рамки, зателефонуйте або напишіть нам. І вже найближчими днями зможете забрати товар у зручному для Вас відділенні пошти.

  Пасічникам також можуть знадобитись бджоловидалячі.

 • Бдожовидалячі

  Для пасічника дуже важливо, щоб у його вуликах завжди було багато бджіл і щоб вони гарно недоносили. Але коли приходить час відкачувати мед, то  доводиться зганяти медові рамки від комах. А це не завжди можна легко зробити.

  Тому, для того, щоб звільнення медових корпусів не було для пасічників проблемним, у наш час бджільникам рекомендують використовувати бджоловидалячі.

  Особливості застосування бджоловидаляча

  Пасічникам, які в інвентарі мають бджоловидаляч, у день відкачування меду витягують рамки уже без бджіл, не застосовуючи при цьому жодних інших інструментів. Для цього лише необхідно поміститибджоловидаляч між медовим і гніздовим корпусом на одну ніч.

  Вони бувають різної форми:

  • круглі;
  • конусні;
  • прямокутні.

  Між собою вони також відрізняються розміром, вагою та матеріалом, з якого виготовлені.

  Бджоловидаляч облаштований багатьма дрібними отворами і одним широким. Пройшовши через широкий тунель до вузького бджоли переходять в гніздовий корпус, а у вузький тунель бджоли не йдуть, направляючись лише в одному напрямку. В результаті рамки повністю очищаються від бджіл.

  Бджоловидаляч виготовляють з урахуванням біологічних властивостей бджіл, тому він не завдасть комахам жодної шкоди.

  Купити бджоловидалячі

  В інтернет-магазині ukrbee.ua Ви придбаєте бджоловидалячі іноземного виробника. Ми торгуємо лише якісними товарами для бджільництва, рекомендовані спеціалістами. Станьте нашим постійним клієнтом і отримуйте знижки на товари. Також матимете можливість купувати необхідний інвентар пасічника за акційною ціною та отримувати подарунки.

  Для пасічників також можуть бути потрібні свердлильні верстати.

 • Пасічні свердлильні...

  Протягом років пасіка і сам інвентар пасічника неодноразово змінювалися, розширювалися, удосконалювалися. Хоча на сьогоднішній день мистецтво бджільництва досягло високого продуктивного рівня, проте пасічники не зупиняються на досягнутому і продовжують спрощувати та розвивати нові методології роботи з бджолами.

  Успіх роботи пасічників можна розглядати за двома критеріями – досвід та інвентар пасічника. І не завжди досвід бджільника свідчить про продуктивність його пасіки. Тому, навіть досвідчений пасічник, який використовує застарілі інструменти, не матиме таких результатів, як деякі бджолярі без досвіду, які користуються сучасним інвентарем.

  Для того, щоб робота і старання бджоляра не були марними, а виходили до максимального результату, рекомендується застосовувати сучасний інвентар і технології.

  Одними із сучасних елементів інвентаря бджоляра є свердлильний пасічний верстат.

  Особливості свердлильного верстату бджоляра

  Свердлильний верстат використовується для автоматизації процесу свердління отворів в бічних планках рамок для вулика.

  За його допомогою практично без жодних усиль за лічені секунди ви отримаєте отвори у планках. Кількість одночасно висвердлених отворів залежатиме від кількості свердл, вмонтованих у верстат пасічника. Вони бувають:

  • верстати на 4 свердла;
  • верстати на 5 свердл.

  Купити свердлильний верстат бджільника в Україні

  Спеціалізовані товари для бджільництва Ви можете придбати в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут ви придбаєте якісний свердлильний пасічний верстат за доступною ціною.

  Замовити верстат Ви можете на сайті або зателефонувавши нам.

  Також пасічників можуть зацікавити електрообігрівачі вуликів.

 • Електрообігрівачі вуликів

  За роки існування бджільництва, особливо в останній період, інвентар пасічника розширився і удосконалився. Зараз бджолярів вже не здивуєш новиною про можливість обігрівання вуликів. Щоб регулювати температуру вулика пасічникам рекомендують використовувати спеціальні електрообігрівачі для бджолиних вуликів.

  Застосування електрообігрівачів

  Від температури всередині вулика залежить життєздатність бджіл і бджолиної матки. Обігрівання особливо необхідне весною, коли температура у вулику досить нестабільна. Хоч при застосуванні електрообігрівачі температура повітря у вулику значно не змінюється, проте цього достатньо для

  стимуляції бджолиної матки до відкладання яєць.

  Особливості електрообігрівачів для вуликів

  Обігрівання бджолиного вулика за допомогою електрообігрівача поширене серед пасічників. Це зручно і безпечно, оскільки електрообігрівач для вуликів:

  • екологічно безпечний;
  • не виділяє електромагнітні випромінювання;
  • не виділяє шкідливі речовини;
  • ефективно обігріває повітря до необхідної у вулику температури.

  Використання електрообігрівача, який обігріває температуру повітря у вулику, дозволяє пасічнику вже весною отримати нові бджолині сім’ї.

  Купити електрообігрівач

  Якісний асортимент електрообігрівачів бджолиного вулика ви знайдете в інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви придбаєте електрообігрівач за доступною ціною, який прослужить на пасіці не один рік.

  Купуйте електрообігрівач для вулика на ukrbee.ua та інші необхідні товари для бджільництва. Станьте нашим потенційним клієнтом і отримуйте привабливі знижки та подарунки.

  Також пасічникам в інвентарі може знадобитись пильцевловлювач і решітки для збору пилку.

 • Пильцевловлювачі і...

  Застосування бджолиного продукту у медичних цілях практикувалось з давніх часів і досі не втратило своєї цінності та актуальності. Це стосується як самих бджіл, укуси яких використовують у бджоло терапії, меду, у якому міститься багато корисних природних елементів, а також бджолиний пилок, який застосовують при лікуванні чи запобіганні різних хвороб і в косметології.

  Для того, щоб зібрати бджолиний пилок пасічники користуються пилковловлювачами.

  Інструментарій для збору пилку

  Зібрати бджолиний пилок для пасічника є одним із найпростіших завдань. Для цього лише необхідно облаштувати у вулику пилковловлювачі. У них досить проста конструкція:

  • пластикова пластина з дрібними круглими отворами;
  • ємкість (приймач пилку), у яку потрапляє пилок через отвори.

  Щоб не втрачати цінний продукт, застосування простої конструкції пилковловлювача рекомендують усім пасічникам. Саме за їхньою допомогою бджолярі з однієї сім’ї за рік зможуть зібрати близько 2-3 кг бджолиного пилку.

  Пилковловлювачі призначені для довговічного користування. Матеріал, з якого вони виготовлені, не завдає шкоди бджолам і не впливає на цінність пилкового продукту.

  Виготовити пилковловлювач пасічники можуть своїми руками. Для цього їм лише необхідно буде придбати решітку з отворами, до якої потім прикріпиться ємкість для збирання пилку.

  Купити пилковловлювач і решітку для збору пилку

  Ознайомитись і придбати інструменти для збору пилку Ви можете в інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. В асортименті товарів Ви знайдете пилковловлювач та решітки для збору пилку.

  Щоб замовити товар, напишіть нам або подзвоніть за телефоном 099 151 65 11, 096 041 73 79 . Також Можете замовити зворотній дзвінок і найближчим часом ми Вам зателефонуємо.

  Також пасічникам у бджолиному господарстві може знадобитись фільтр для меду

 • Фільтри для меду

  Отримати чистий мед без спеціальної обробки практично неможливо. Разом із медом під час відкачування часто потрапляють різні бджолині елементи та з навколишнього середовища. Щоб мед на стіл чи до рук покупців потрапляв у чистому досконалому своєму вигляді, пасічникам рекомендують використовувати фільтр для меду.

  Застосування фільтра для меду

  Застосування фільтру дозволить пасічникам легко отримувати чистий мед. Він очищає мед не лише від дрібного сміття, яке могло потрапити під час відкачування, а й від частинок воску і личинок. Очищений мед виглядає набагато привабливіше і дорожче.

  Фільтр для меду являє собою просту конструкцію, яку зможуть опанувати пасічники з першого разу. Пропускаючи крізь фільтр медовий продукт, пасічники легко і досить швидко отримають чистий мед.

  Найпоширенішими у використанні серед пасічників є:

  • нейлоновий фільтр;
  • фільтр сітчастий сталевий.

  Після використання фільтру, його необхідно почистити і висушити. Правильний догляд за фільтром для меду дозволить пасічникам користуватись ним багато років.

  Купити фільтр для меду

  В асортименті товарів інтернет-магазину ukrbee.ua ознайомитеся з різними фільтрами для меду. Тут зможете купити фільтр, який Вам буде зручний у використанні на пасіці. Купуйте якісний товар пасічника в спеціалізованому магазині бджільництва ukrbee.ua. Щоб замовити фільтр для меду напишіть нам або зателефонуйте і вже найближчими днями зможете забрати товар у зручному для Вас відділенні пошти.

  В інвентарі бджоляра також можуть знадобитись ваги для пасіки.

 • Ваги для пасіки

  Робота на пасіці часто вимагає від бджоляра точності до деталей. Особливо це стосується, коли необхідно до максимальної точності щось виміряти, оскільки іноді навіть найменша похибка може дорого обійтися. Тут у нагоді будуть ваги пасічника, які можуть виміряти навіть найлегші елементи.

  Особливості використання ваги бджоляра

  Для пасічника вага завжди буде надійним помічником, оскільки бджолярам неодноразово потрібно щось вимірювати.

  Ваги для пасіки бувають:

  • підвісні;  
  • настільні.

  Ваги у бджільництві застосовують для вимірювання препаратів для бджіл, маточного молочка, пергу, ваги рамок тощо.

  Окрім того вагу можна використовувати і для вимірювання інших господарських невеликих деталей.

  Купити ваги для пасіки

  Оригінальні ваги для пасіки високої якості Ви знайдете в професійному інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Ви зможете придбати ваги для любих вимірювань на пасіці. Якщо у Вас виникли питання або не можете визначитись у виборі ваги бджоляра, зателефонуйте нам або замовте зворотній зв'язок і найближчим часом ми з Вами зв’яжемося.

  Також потрібним в інвентарі пасічника буде воскотоп.

 • Воскотопки

  У кожного бджільника на пасіці в запасі завжди відшукається віск, який є необхідною складовою інвентаря. Віск може довгий час зберігатися, не втрачаючи при цьому своєї якості. коли пасічнику він необхідний для застосування, перед цим він його розтоплює. Якщо воску потрібно небагато, то процес розтоплення займе небагато часу. Але, коли воску необхідно у великій кількості, бджолярам доводиться добре потрудитись, щоб його розтопити.

  Проте сьогодні процес розтоплення воску для пасічників не викликає жодних труднощів. І, головне, це не вимагає ні значних фізичних зусиль, ні багато часу. Розтопити віск у великій кількості за годину зараз стало доступно і легко. Для цього бджолярам знадобиться воскотопка.

  Особливості використання воскотопки

  Конструкція воскотопки проста. Вона нагадує бочку, всередині якої є корзина, в яку поміщається віск для топлення. Кількість отриманого воску залежатиме від того, на скільки літрів вона розрахована і скільки воску помістив пасічник.

  Пасічники мають можливість обирати воскотопку не лише за ємкістю, а також за способом топлення воску. Вони бувають:

  • Парові – віск топиться під впливом нагрітої води, якою наповнені стінки воскотопки. Для нагрівання води використовують будь-які нагрівачі, на які розміщають воскотопку;
  • Сонячні – воскотопку поміщають під спеціальною склорамкою, яку направляють у бік сонця.

  Воскотопки прості у використанні і доступні у продажі.

  Купити воскотопку в Україні

  Придбати якісну воскотопку іноземного виробника за доступною ціною ви можете в інтерет-магазині ukrbee.uaЗамовивши товар, вже найближчими днями зможете забрати його у зручному для вас відділені пошти. Довіряйте Вашу пасіку якісним товарам, які рекомендують спеціалісти.

  Якщо у Вас виникли питання або потрібна допомога у виборі воскотопки, зателефонуйте нам або напишіть і ми з радістю Вам допоможемо.

  Для також пасічників цікавими можуть бути столи для роз печатки сот.

 • Столи для розпечатки сот

  Кожен пасічник може похвалитись своїми здобутками у бджільництві, навиками і власне авторськими методами ведення пасіки. І в кожного з них знайдуться спільні проблеми чи найбільш небажана робота, яку, через її складність, пасічники не люблять виконувати.

  Тому інвентар пасічника постійно розширюється і вдосконалюється, щоб максимально спростити роботу бджільників. Одним із важливих атрибутів пасічника є стіл для розпечатки медових рамок.

  Призначення застосування стола для розпечатки сот

  Стіл для розпечатки медових рамок використовується при зрізанні кришок з рамок для подальшої відкачки меду. Він значно спрощує і прискорю процес підготовки сот до відкачування меду.

  За столом зручно працювати, оскільки його висота здебільшого дозволяє пасічникам стояти вільно, не нахиляючись і не тягнучись до нього.

  Окрім того матеріал. З якого виготовляють столи стійкий до корозії. Для довготривалого використання протягом багатьох років стіл для розпечатки медових рамок після кожного використання необхідно ретельно вимити і просушити.

  Купити стіл для розпечатки медових рамок

  Стіл для розпечатки сот високої якості можете придбати в інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви купите оригінальний стіл, рекомендований спеціалістами. Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і ми з задоволенням Вам допоможемо.

  Також Вам на пасіці можуть знадобитись рамконоси.

 • Рамконоси

  Пасічникам неодноразово доводиться переносити різні предмети з місця на місце. В тому числі необхідно переносити і рамки. Особливо ця потреба виникає під час відкачування меду, коли пасічники переносять рамки до медогонки. Хоч рамки і не важкі, проте, коли у бджоляра велика пасіка, носити по одній чи дві рамки досить довго і ходіння від вулика до медогонки з часом виморює. Сьогодні пасічникам не обов’язково втомлювати себе носінням по одній рамці, оскільки можна користуватися рамконосами.

  Рамконоси для пасіки

  Рамконоси нагадують звичайний ящик, до якого прикріплюється ремінь для зручного перенесення. Ящик щільно закривається кришкою, прикріпленою до нього, щоб бджоли не могли потрапити всередину.

  Кількість рамок, які можна вмістити у рамконос, залежить від того, на скільки він розрахований. Рамконоси бувають на різну кількість рамок:

  • 5- ти рамочні;
  • 6-ти рамочні;
  • 8-ми рамочні.

  Рамконоси легкі і вмісткі, тому переносити в них рамки для пасічників буде досить зручно.

  Окрім основного призначення рамконосів, у них також деякий час можна зберігати рамки із медом або рамки після відкачування меду.

  Купити рамконоси в Україні

  Якісні рамконоси за доступною ціною Ви можете купити в інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Купуйте рамконоси і отримуйте знижку. Також матимете можливість придбати товар за акційною ціною чи отримати подарунок.

  Потрібним інвентарем для пасічника може бути захват для рамок.

 • Захвати для рамок

  Винайдення рамкових вуликів для пасічників було великим відкриттям, яке значно спростило роботу. Разом з рамковими вуликами широко почали використовувати рамки. Їх поміщають у вулику досить щільно, через що рамки досить важко витягнути, коли це необхідно.

  Для того, щоб виймати рамки було набагато легше, сучасні пасічники використовують спеціальний захват для рамок. Особливо він допомагає витягнути першу рамку, виймання якої являється найскладнішим.

  Особливості застосування захвату для рамок

  Захват дозволяє полегшити виймання рамок з вулика, коли незручно до них підібратися і захопити. Особливо корисний і зручний для новачків в бджільництві, коли ще навички в роботі і досвід невеликі. За допомогою захвату рамку можна легко зафіксувати.

  При застосуванні захвату для рамок пасічник зможе вийняти рамку, при цьому не завдавши жодних ушкоджень бджолам.

  Купити захват для рамок

  Інтернет магазин ukrbee.ua спеціалізується на товарі для бджільництва. Тут Ви придбаєте якісний захват для рамок різних виробників. В асортименті товарів Ви знайдете близько 10 захватів для рамок за заохочувальними цінами. Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і ми залюбки допоможемо.

  Для пасічників також можуть бути цікавими лекала для навощування.

 • Лекала для навощування

  У роботі пасічника є безліч завдань, які досить складно виконувати. До одних із таких відноситься навощення рамок. Це досить кропітка робота, яка потребує зусиль і уваги. Для того, щоб якісно виконати навощення рекомендують використовувати спеціальне знаряддя пасічника – лекала для навощення.

  Лекала для навощування

  Лекало має просту конструкцію. Воно складається з цілісного шматка дерева, який має в центрі виступ для фіксації вощини, на яку за розміром одягається рамка.

  Навощення рамок необхідне для надбудови сотів бджолами.

  Щоб правильно виконати навощення рамок, пасічнику доведеться деякий час набивати руку. Бджолярам без досвіду цей процес спочатку видаватиметься доволі складним. Проте завдяки лекалам для навощення він став простішим. Лекала повинні бути одним головних деталей інвентаря пасічника, який значно упростить роботу з навощенням рамок.

  Купити лекала для навощування

  Лекала для навощування за вигідною ціною Ви можете придбати в спеціалізованому інтерне-магазині бджільництва ukrbee.ua. В асортименті магазину знайдете лекала різного виробника і розміру. Якщо у Вас виникли запитання подзвоніть або напишіть і ми з задоволенням допоможемо Вам. Також можете замовити зворотній дзвінок і найближчим часом ми з Вами зв’яжемося.

  Необхідним в інвентарі пасічника також може бути димар.

 • Димарі

  Правильний догляд за бджолами завжди дасть хороші результати. Проте будь-яке втручання до вуликів порушує звичайне життя бджіл, після чого вони відразу починають літати довкола вулика. Оскільки пасічнику час від часу необхідно заглянути у вулик і перевірити життєдіяльність бджіл, то доводиться прикласти багато зусиль, щоб щось там розгледіти. Особливо бджоли агресивні у погану погоду. Для того, що заспокоїти комах, в бджільництві рекомендують використовувати димар пасічника.

  Призначення димаря бджільника

  Димар пасічника не є новинкою. Ним користуються вже не одне покоління бджолярів. З часів винайдення димаря він мало чим змінився, оскільки в ньому важливо не його вигляд, а продукт, який димар виробляє – дим. Проте все ж таки димар пасічника на сьогоднішній день удосконалили, щоб він був зручнішим у використанні.

  Основне призначення димаря полягає в тому, щоб обкурювати медоносних бджіл димом. Він використовується в бджільництві для заспокоювання комах при огляді вуликів. Обкурювання комах забезпечує пасічника від ужалення.

  Димар пасічника

  Пасічний димар складається з:

  • металевого корпусу циліндричної форми з конусоподібною кришкою;
  • міхи;
  • металева склянка з ґратчастим дном (не у всіх моделях).

  Рекомендацій чим заправляти димар для утворення диму є досить багато. Важливо після роботи димар очистити.

  Купити димар бджільника

  В асортименті інтернет-магазину ukrbee.ua присутній широкий вибір димарів пасічника. Тут Ви знайдете якісні димарі, які прослужать на пасіці довгий час.

  Купуйте димарі на нашому сайті і отримуйте знижку. Наші постійні клієнти також мають до замовленого товару можливість отримати подарунок.

   

 • Пасічний інвентар

  У цій категорії розміщені приналежності для бджільництва, які не попали ні в одну групу. Все що може використовуватися на пасіці будемо розміщувати тут. Не забувайте переглядати інші категорії і Ви знайдете все для бджіл. З будь-яких питань звертайтеся в наш інтернет-магазин бджільництва. Все для пасіки і для бджіл в одному магазині.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 191 товарів