Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Знижки

Препарати від варроатоза 

Бджоли, як і решта живих створінь, підпадають під влив природних чи екологічних явищ, які негативно відбиваються на здоровї комах. Найпоширенішим і небезпечним захворюванням бджіл вважається варроатоз. Науковці з вивчення бджільництва винайшли метод боротьби з цією хворобою. На сьогоднішній день існує безліч медпрепаратів, якими можна вилікуват...

Бджоли, як і решта живих створінь, підпадають під влив природних чи екологічних явищ, які негативно відбиваються на здоровї комах. Найпоширенішим і небезпечним захворюванням бджіл вважається варроатоз. Науковці з вивчення бджільництва винайшли метод боротьби з цією хворобою. На сьогоднішній день існує безліч медпрепаратів, якими можна вилікувати бджіл і обробляти їх для профілактики.

Препарати від варроатозу

Найбільш сприятливі умови для розвитку збудника варроатоза, якими є кліщі варроа, є літня спекотна пора. Щоб не допустити загибелі бджолиних сімей від варроатозу пасічники повинні час від часу перевіряти життєдіяльність бджіл у вулику, обробляти їх спеціальними препаратами для профілактики. А якщо все ж таки бджоли захворіли на варроатоз, то негайно потрібно приймати міри і лікувати їх. Старі методи втратили свою дієвість і їхнє застосування може для бджолиної сім’ї трагічно закінчитись.

Сьогодні розроблено безліч дієвих припаратів від варроатозу. Серед них найбільшою популярністю користуються:

  • Варростоп;
  • Вартом;
  • Бісанар;
  • Флувалідез.

Не менш ефективними і рекомендованими у застосуванні для боротьби з варроатозом є екопол, тактик, варроадез, байварол, фумісан та ін.

Застосування медпрепаратів від варроатозу обовязково рекомендують не лише під час захворювання, а й для профілактики.

Правильний і вчасний догляд за бджолами забезпечить пасічникам здорових комах і хороший медонос.

Купити препарати від варреатоза

Широкий вибір препарати від варреатоза представлений в інтернет-магазині ukrbee.ua, який спеціалізується на бджільництві. Тут Ви купите оригінальні медикаменти хорошої якості.

Також серед медикаментів для пасіки можуть знадобитись препарати від нозематозу.

Більше
на сторінці
Показати 1 - 12 з 29 товарів