Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Книги та диски

Знижки

Книги та диски 

Стати бджільником-професіоналом не так просто, як це може здаватись на перший погляд. Щоб носити гідне звання фахівця у своїй справі не лише на слова, а й на ділі, необхідно пройти теорію, практику і в результаті отримати досвід. Проте свої знання у бджільництві постійно необхідно удосконалювати, оскільки час на місці не стоїть і з кожним роком ...

Стати бджільником-професіоналом не так просто, як це може здаватись на перший погляд. Щоб носити гідне звання фахівця у своїй справі не лише на слова, а й на ділі, необхідно пройти теорію, практику і в результаті отримати досвід. Проте свої знання у бджільництві постійно необхідно удосконалювати, оскільки час на місці не стоїть і з кожним роком у добре Вам відомі методи ведення пасіки вводяться сучасні інновації, які полегшують роботу і покращують результати.

Купити книги з бджільництва

Для того, аби Ваша пасіка завжди була найрезультативнішою, Вам необхідно знати як саме варто доглядати за бджолами і як це роблять професіонали. Цю інформацію можна дізнатись з друкованої та електронної літератури про бджільництво. На нашому сайті Ви можете придбати оригінальну літературу «Матководство» Ф.Руттнер, книгу брата Адама «Бакфаст. Селекція і генетика» та курс відеопасіки 10 DVD.

Ця література стане у пригоді не лише пасічникам із досвідом, а й початківцям у цій справі, які з перших кроків у бджільництві ітимуть за сучасними методами і технологіями.

Більше
на сторінці
Показати 1 - 12 з 44 товарів