Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати для бджіл

Знижки

Препарати для бджіл 

Природа бджіл укладена так, що їхнє існування поодиноко неможливе. Вони завжди повертаються до своєї бджолиної сім’ї. Однак достатньо захворіти одній бджолі – і може вимерти ціла сім’я. Для цього, щоб запобігти цій загрозі, бджоляру регулярно потрібно спостерігати за пасікою і поведінкою комах.

Захворювання бджіл

Раніше часто траплялись випадки,...

Природа бджіл укладена так, що їхнє існування поодиноко неможливе. Вони завжди повертаються до своєї бджолиної сім’ї. Однак достатньо захворіти одній бджолі – і може вимерти ціла сім’я. Для цього, щоб запобігти цій загрозі, бджоляру регулярно потрібно спостерігати за пасікою і поведінкою комах.

Захворювання бджіл

Раніше часто траплялись випадки, коли вимирали не одні сімейства бджіл, а й навіть уся пасіка. Проте, завдяки сучасній науці та винаходам лікарств, бджіл можна врятувати, якщо вчасно виявити хворобу.

Під час захворювання бджіл значно знижується ефективність опилення і зменшується збір не лише меду, а й іншої бджолиної продукції: прополісу, воску.

На здоровя бджіл впливають різні фактори. Найпоширеніші серед них:

Бактерії;

Павуки;

Віруси;

Кліщі;

Екологія;

Тваринний світ.

Найбільш розповсюдженими захворюваннями бджіл є гнилець, варроатоз та нозематоз.

Купити лікарські препарати для бджіл в Україні

Широкий асортимент медикаментів для бджіл Ви можете придбати у нас на сайті у рубриці «Препарати для бджіл». Тут Ви знайдете такі препарати: варомор димова пушка, вароджер електроди мар лікувальний, бісанар (сублімації), байварол (смужки для бджіл), щавлева кислота, тимол (вароатоз), стимовіт (підгодівля для бджіл), вірусан (для профілактики вірусних захворювань), молочна кислота. З більш широким асортиментом ліків від захворювання бджіл ви маєте можливість ознайомитись у нас на сайті.

Пасічникам потрібно памятати, що хороший медонос дають здорові бджоли.

Більше
 • Препарати від нозематозу

  Гарний медозбір завжди є ознакою здорових бджіл. Проте не варто очікувати перших ознак, які вказуватимуть на погіршення робочого процесу бджолиної сім’ї. Бджолярі самостійно повинні тримати під контролем все, що відбувається на їхній пасіці. У тому числі і слідкувати за здоровям свого бджолиного господарства. Одним із розповсюджених захворювань бджіл є нозематоз.

  Захворювання бджіл на нозематоз

  Нематоз уражає кишечник комах. Це хвороба, яка швидко розповсюджується і переноситься бджолиною сім’єю через мед, стільники.Нозематоз уражає не лише бджіл, а також матки і трутнів.

  Причиною захворювання бджіл може бути тривала зимівля бджіл, низька якість зимового корму, висока вологість у зимівнику, а також несприятлива для літньої пори погода, яка затягнулась на тривалий час.

  Нозематоз уражає не лише бджіл, а також матки і трутнів.

  Препарати від нозематозу

  Провести лікування бджіл від нозематозу можна ефективно і без побічних ефектів за допомогою сучасних розроблених медикаментів. Серед препаратів від нозематозу найбільшою популярністю користуються:

  • Ноземацид;
  • Здорова бджілка.

  Для оброблення бджіл препаратами, рекомендують застосовувати обкурювач «Варомор плюс». Цей інструмент можна застосовувати не лише при лікуванні комах, а й для профілактики.

  Купити препарати від нозематозу

  Широкий асортимент препаратів від нозематозу Ви знайдете в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тат пасічники зможуть підібрати ефективні медикаменти для бджіл іноземного виробника, який гарантує перевірену дієвість, високу якість і надійність у застосуванні. Купуйте препарати від нозематозу у професійному магазині бджільництва і заощаджуйте кошти. У нас Ви зможете купити товар за акційною ціною, а ставши нашим постійним клієнтом також матимете можливість отримати знижку чи приємний подарунок.

  Необхідним у медичній скриньці пасічника також може бути ліки від аскосферозу.

   

 • Ліки від аскосферозу

  За час свого існування бджільництво набуло різностороннього вивчення. Одним з найменш вивчених і актуальних проблем бджільництва залишаються захворювання бджіл. Деякі досі залишаються незнанними, деякі – на етапі вивчення чи удосконалення. Однією з хворіб, яка при невчасному виявленні здатна знищити новий вивід бджіл, є аскосфероз.

  Захворювання бджіл на аскосфероз

  Це захворювання здатне вражати грибковим збудником бджолиний розплід. Внаслідок аскосферозу бджолині личинки не розвиваються, перетворюючись у грудочки чорного або білого кольору, після чого масово гинуть.

  • Причинами захворювання бджіл на аскосфероз може бути:
  • Підвищена вологість у вуликах;
  • Переохолодження гнізд в результаті погіршення погодних умов і недостатнього утеплення;
  • Слабкість бджолиних сімей;
  • Порушення норм гігієни і санітарії при роботі з бджолами.

  Препарати від аскосферозу

  Найбільш дієвими ліками від аскосферозу на сьогоднішній день є:

  • Препарат «Здорова бджілка»;
  • Ліки «Мікоаск».

  Купити препарати від аскосферозу

  Пасічники України купують препарати від аскосферозу та інший товар для бджільництва в перевіреному інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут Ви знайдете якісні та дієві препарати від аскосферозу бджіл. Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам за номером 099 151 65 11, 096 041 73 79 або замовте зворотній дзвінок і ми з задоволенням Вам перетелефонуємо і допоможемо.

  Також пасічникам можуть знадобитись смужки від гнильця.

 • Смужки від гнильця

  Хвороби бджіл досі залишаються для пасічників найбільшою проблемою, яка може винищити не одну бджолину сім’ю. На сьогоднішній день захворювання бджолиного господарства досі залишається на етапі вивчення, оскільки бджолознавці дослідили ще не всі інфекції, а деякі медпрепарати постійно доводиться удосконалювати, щоб боротьба з бджолиною хворобою була ефективною і з мінімальними втратами. Однією з хвороб комах, яку пасічники можуть подолати, вважається гнилець.

  Захворювання бджіл на гнилець

  Хоч проти захворювання бджіл на гнилець сьогодні вже винайшли ліки, проте ця хвороба і досі може знищити бджолиний розплід, а внаслідок – бджолину сім’ю. Це одна із поширених і небезпечних хвороб, збудником якої є трупи личинок. Побороти цю інфекцію важко, особливо, коли його виявити на пізній стадії.

  Препарати від гнильця

  Для лікування і профілактики бджіл від гнильця сучасні пасічники використовують різні медикаменти. Серед них найдієвішими є:

  Купити препарати від гнильця

  В асортименті інтернет-магазину ukrbee.ua представлено якісні та ефективні ліки для бджіл. Тут Ви можете купити препарати для лікуванні і профілактики від гнильця вашої пасіки. Станьте нашим постійним клієнтом і купуйте товар для бджільництва за персональною пропозицією чи акційною ціною. окрім того, матимете можливість отримати корисні подарунки.

  Також пасічникам може знадобитись корм для бджіл.

 • Корм для бджіл

  Життєдіяльність та продуктивність бджіл час від часу здатна знижуватись. Причиною можуть бути природні чинники, захворювання, недостатня кількість поживних речовин, необхідних для комах та ін. Щоб пасіка не втрачала свій звичний ритм роботи, бджіл необхідно підкормлювати спеціально розробленим для них кормом.

  Призначення корму для бджіл

  Найкращим кормом для бджіл, особливо в зимовий період, є натуральний мед. Проте крім цього бджіл потрібно годувати й іншим кормом, який здатен підвищувати комахам витривалість, прискорити зростання, підвищити продуктивність. Деякі препарати використовують як лікувальну підгодівля для профілактики від різних бджолиних захворювань.

  Корм для бджіл

  Різновиди корму для бджіл, яким можна годувати комах у різну пору і при будь-якій необхідності повинні бути в інвентарі усіх пасічників. Кожен з них має свої властивості і застосовується при різних обставинах. В медичній скриньці бджоляра рекомендують тримати:

  Підкормлювати бджіл також корисно хлористим кобальтом, стимовітом та аквакормом. Ці препарати жодним чином не завдають комахам шкоди. Завдяки ним бджолине господарство буде здоровим і медоносним.

  Купити корм для бджіл

  Купити корм для бджіл високої якості пасічники можуть в спеціалізованому магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви ознайомитесь з широким асортиментом корму, який рекомендується застосовувати у бджолиному господарстві провідними бджолознавцями. Замовити корм для бджіл Ви можете написавши нам або зателефонувавши за номером 099 151 65 11, 096 041 73 79. Окрім того, наші клієнти можуть замовити зворотній дзвінок і найближчим часом ми зателефонуємо Вам.

  Також пасічникам можуть знадобитись препарати проти шкідників.

 • Препарати проти шкідників

  Звичайну життєдіяльність бджіл можуть порушувати різні чинники, які негативно впливають на процес їхньої праці. Одним із них є шкідники пасіки. Шкідників, які уражають бджолині сім’ї, виділяють досить багато. Серед них є воскова міль, вотчинний шкіроїд, щипавка, миші, бджоло їд, оси, шершні, мурашки, філант та інші.

  Якщо цих шкідників не виявити на ранній стадії, вони можуть принести пасіці значної шкоди.

  Препарати проти шкідників

  Для профілактики бджолиних вуликів від шкідників рекомендують використовувати спеціальні препарати. Вони нададуть пасіці безпеку і ефективний результат від шкідників. Серед препаратів, які пасічники застосовують у боротьбі зі шкідниками найпоширенішими вважаються:

  Пасічники також використовують санапін, вірусан, окситетрациклин гідрохлорид , мелену сірку.

  Зі шкідниками потрібно боротись не лише , коли проблема про себе заявила, а й для їхньої профілактики.

  Купити препарати протишкідників

  Широкий асортимент товарів проти шкідників представлено в спеціалізованому інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви купите препарати проти шкідників іноземного виробника, який гарантує високу якість і ефективність. Замовивши товар на ukrbee.ua, вже через декілька днів зможете забрати його у зручному для Вас відділенні пошти.

  Пасічникам також може бути необхідним стимулятор.

 • Стимулятори

  Для активної життєдіяльності бджіл, за ними потрібно доглядати, а також підкормлювати. У сучасному бджільництві пасічники все частіше використовують стимулятори для бджіл. Вони сприяють розвитку сімей і лікуванню вірусних хвороб.

  Стимулятори бджіл

  Стимулятори рекомендують застосовувати усім бджільникам. Вони сприятливо впливають на здоровя комах, не завдаючи їм жодних побічних ефектів. Важливою здатністю стимуляторів є їхній противірусний ефект. Одним з айефективніших стимуляторів для бджіл вважається ендовіраза.

  Купити стимулятор для бджіл

  Стимулятор для бджолиних сімей Ви можете купити в інтернет-магазині ukrbee.ua, який спеціалізований на бджільництві. У нас пасічники придбають якісний товар, який надійно допоможе у роботі з бджолами. Замовити товар Ви можете написавши або зателефонувавши нам за номером 099 151 65 11, 096 041 73 79. Також маєте можливість замовити зворотній дзвінок і ми залюбки з Вами зв’яжемось.

  Замовляйте товар для ведення бджолиного господарства на ukrbee.ua і вже найближчим часом зможете його забрати у зручному відділенні пошти.

  Необхідним в інвентарі пасічника також можуть бути препарати для роїння бджіл.

 • Роїння бджіл

  Роїння бджіл є одним із природних процесів життя бджолиної сім’ї. Шоб не втратити комах, за ними необхідно слідкувати і наглядати, куди бджоли осядуть після роїння. Це потрібно, щоб впіймати їх і посилити сім’ю у вулик.

  Роїння бджіл особливо часто відбувається у жарку погоду. Бджолярі, у яких велика пасіка, на день можуть виловлювати не один рій.

  Препарати для улову рою

  Виловлювання роїння бджіл власними силами вручну залишається в історії бджільництва. Сучасні пасічники застосовують препарати для виловлювання рою. Цей процес став значно простіший за допомогою препарату:

  • Апірой – призначений для заманювання і упіймання роїв на пасіках;
  • Унірой - покращує прийом маток, окрім того використовується для упіймання роїв в період роїння бджолиних сімей;
  • Санрой – використовують для ловлі бджолиних сімей в вулики-пастки;
  • Ловирій – застосовують для залучення і упіймання бджолиних сімей в період їх роїння, сприяє приманки бджолиних роїв до вуликів-пасток .

  Купити препарати для роїння

  Препарати для роїння пасічники мають можливість предбати в спеціалізованому інтернет-магазині бджільництва ukrbee.ua. Тут Ви придбаєте препарати високої якості за доступною ціною. економте разом з ukrbee.ua, оскільки, ставши нашим постійним клієнтом, Ви зможете купувати товар бля пасіки за персональною пропозицією, акційними цінами, а також матимете змогу отримати подарунки.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 69 товарів