Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Шпателі та інструмент

Переглянуті товари

Знижки

Шпатель переносу личинок (автомат)

Популярна у всьому світі модель автоматичного шпателя для перенесення личинок (Китайський шпатель). Легко переносить личинку разом з частинками маточного молочка.  

Детальніше

Sichuan Wangshi Animal Health Co

sh-001

25 грн.

Шпателя для переноса личинок и сбора маточного моловка в интернет-магазине для пчеловодства UkrBee.comШпатель перенесення личинок з автоматичним спуском.

Китайський шпатель.

У бджільництві для виведення маток або збору маткового молочка необхідно перенести личинку з стільника в потрібну пасічнику мисочку. Безліч засобів винайдено для цієї складної процедури. Багато шпателів травмують личинку, не можуть зачепити або зняти личинку, не переносять крапельку маточного молочка в якому знаходиться личинка.

Шпатель для перенесення бджолиних личинок (інтернет магазин бджільництва УкрБі)Буквально кілька років тому Китайські бджолярі винайшли шпатель з нігтиком, який легко та нідійно чіпляє личинку. Найважливішим є те, що личинку він підхвачує разом з наявною на щільнику крапелькою маточного молочка. Також важливим елементом китайського шпателя є можливість автоматичного зняття личинки за допомогою вбудованого поршенька з пружинним механізмом.

Увага: для перенесення личинок потрібно вибрати місце з достатньою вологістю і без потрапляння прямих сонячних променів на личинки. Часто бджолярі переносять личинки в автомобілі, а для зволоження накривають щільник з личинками вологим рушником.

Для перенесення личинки потрібно піднести шпатель до соту і затиснути кнопку у верхній частині пристрою. Захопити личинку з крапелькою маточного молочка і перенести в потрібну мисочку. Для зняття личинки зі шпателя потрібно відпустити кнопочку і під впливом пружинного поршня личинка опиниться в новій мисочці.

Через країни винаходи цього шпателя в народі він отримав назву "Китайський шпатель".

От 16 Apr 2019 (Шпатель переносу личинок (автомат)) :
(3/5

так себе

китайский

 Сообщить о нарушении
04 Apr 2018 (Шпатель переносу личинок (автомат)) :
(5/5

Шпатель переноса личинок

Дуже зручний шпатель у використанні, м'який язичок...і доступна ціна, швидка доставка. Рекомендую !

 Сообщить о нарушении
08 May 2017 (Шпатель переносу личинок (автомат)) :
(1/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Спасибо за обзор товара на нашем сайте. Мы всегда рады обратной связи, будь то положительные или отрицательные отзывы. Пожалуйста сообщите нам фамилию на кого был оформлен заказ и мы проверим где наша система дала сбой. Мы всегда отправляем даже мелкие заказы на один шпатель и без уведомления клиента не отменяем заказы. Мы постараемся изменить Ваше мнение о нашем магазине. Спасибо за понимание и терпение.

Показать ответ магазина За - 08 May 2017

Оставьте свой отзыв !

14 Товарів в цій категорії