Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Система Нікот (Nicot, France)

Фильтр

Наявність:
Виробник

Знижки

Система Нікот (Nicot, France) 

Система Нікот на сьогоднішній день вважається одним із найякісніших та найзручніших способів вивдення маток. Тисячі бджолярів по всьому світу гідно оцінили французьку якість Нікота та зробили її найбільш поширеною системою у світі для виведеня маток. Кожний бджоляр прагне мати свою систему виведення маток для власних потреб.  Саме завдяки їй буд...

Система Нікот на сьогоднішній день вважається одним із найякісніших та найзручніших способів вивдення маток. Тисячі бджолярів по всьому світу гідно оцінили французьку якість Нікота та зробили її найбільш поширеною системою у світі для виведеня маток. Кожний бджоляр прагне мати свою систему виведення маток для власних потреб.  Саме завдяки їй будь-який пасічник, незалежно від досвіду, зможе продуктивно займатися виведенням та підсадженням маток.

Особливості системи Никот

Система Нікот складається з основної плати (касети), роздільної решітки, кліточки "Бігуді" для захисту маточників та  мисочок. Нікот допомагає ефективно виводити матки у великій кількості, не застосовуючи інструменти для перенесення личинок.

Під час застосування пасічнику в першу чергу необхідно:

 • встановити на рамку касету Нікот, задня стінка яких містить невеликі отвори для мисочок. Після потрапляння касети з мисочками у вулик, бджоли очищають і полірують встановлені мисочки.
 • підсадити в касети матку і сформувати сім’ю, яка буде займатися виховуванням маток.
 • Через певний період після переносу личинок у сформовану безматочну сімю необхідно проконтролювати як бджоли прийняли личинки, а також почистити прививочну рамку від неякісних маточників.
 • Одним із заключних завдань пасічника є відбирання зрілих маточників чи маток і контроль за тим, як прийняли їх бджоли після підсадження у нову сім’ю та як в подальшому вона запліднюється та відкладає яйця.

Система Нікот зручна і практична, тому її використання для бджолярів проходитиме без будь-яких труднощів. Основними перевагами системи є те, що завдяки їй пасічник може швидко перемістити личинки, не контактуючи з ними. Це забезпечує їм захист від пошкодження. Окрім того система Нікот гарантує своєчасний вихід молодих маток згідно графіку.

Де дешево купити систему Никот?

Систему Нікот можна придбати як комплектом готовим для застосування так і окремо по частинам і сформувати комплект за власними потребами. Всі комплекти доступні окремо в тому числі і стрічки з мисочками та тримачі для них, що використовують для збору маточного молочка. Таким чином бджоляр може вибрати будь-який комплект системи Нікот і окремо із комплектуючих придбати собі стрічки для маточного молочка отримавши повноцінний комплект "Молочник".

Більше
 • Комплекти Nicot

  Система Нікот на сьогоднішній день є найпоширенішим набором для виведення маток серед пасічників. Його обирають не лише бджолярі України, а й усього світу.

  Система Нікот

  Система Нікот розроблена фахівцями в галузі матководства з урахуванням біологічних потреб. Проста контрукція ситеми Нікот дозволяє легко виводити матки з хорошим результатом. Особливо її рекомендують використовувати пасічникам-початківцям. Якщо під час користування набором виконувати все за інструкцією, то пасічники можуть отримати сто відсотковий вивід маток.

  Особливості використання системи Нікот

  Набори для виведення маток Нікот відрізняються лише кількістю комплектуючих. Всі набори комплектів Нікот складаються з деталей, які можна придбати і окремо.  Основними складовими системи є:

  • сот Нікот (касета) – основна складова системи Нікот;
  • набір мисочок Нікот – призначенні для відкладання у них яєць;
  • тримачі для мисочок – використовуються для вставки в них мисочки з личинкою;
  • інструкція – інформує як користуватися комплектуючими набору і як їх поступово застосовувати під час виведення бджолиних маток.

  Деякі набори також доповнюються захисними кліточками (кліточка-бігуді), які використовують, щоб ізолювати матки чи маточники, а також при підсадці матки та перенесенні її пасікою; цоколь тримача – на нього прикріплюється тримач мисочки; ложечка для збору маточного молочка.

  Окрім того в набори також може входити відеоінструкція.

  Щоб отримати хороший вивід бджолиних маток, необхідно завчасно скласти графік усіх дій за днями і годинами.

  Система Нікот є багаторазовою у використанні. Після чергового виведення маток усі комплектуючі необхідно ретельно почистити. Також бджільники можуть докупляти необхідні складові комплекту, для розширення функціональності системи.

  Купити систему Нікот в Україні

  Найбільшою популярністю на ринку бджільництва серед наборів для виведення маток користується система Нікот. В спеціалізованому інтернет магазині бджільництва ukrbee.ua Ви придбаєте оригінальні набори Нікот. В асортименті товарів Ви знайдете набори різної комплектації іноземного виробника.

  Якщо Ви не можете визначитись у виборі системи Нікот або виникли запитання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і ми з задоволенням з Вами зв’яжемось і допоможемо обрати набір для виведення бджолиних маток, який Вам буде зручний і корисний у використанні.

  Пасічникам також можуть бути потрібні комплектуючі системи Нікот.

 • Комплектуючі Nicot

  Вивести матки для бджільників стало просто, як ніколи. Високопродуктивний результат став можливим завдяки сучасній професійній системі Нікот, якою користуються пасічники усього світу.

  Комплектуючі системи Нікот

  Для того, щоб вивести бджолині матки не обов’язково купувати весь набір. Пасічники можуть придбати усі компоненти за необхідною їм кількістю і збільшувати їх коли вважатимуть за потрібне.

  До комплектуючих системи Нікот входить:

  • Сот Нікот (касета) – касета Нікот є основною складовою. Вона з обох сторін окомплектована пластинами. Передня частина закріплюється пластиковою решіткою зі щілинами, які дозволяють утримувати матку всередині соту. У ній також є спеціальні отвори з заглушкою для підсадки матки. Друга сторона соту закривається пластиною, об лаштованою отворами і заглушкою.
  • Мисочки Нікот - використовуються для виведення маток в системі Никот. Вони закріплюються у задній частині соту, після чого він закривається кришкою без щілин. Під час свого перебування у соті, матка відкладає у мисочки яйця. Мисочки зроблені формою і розміром, наближеними до природних, тому легко сприймаються бджолами і не завдають їм жодної шкоди.
  • Тримачі мисочок Нікото - використовується для виведення маток чи одержання маточного молочка. У них розміщуютьсямисочки з личинкою.
  • Цоколь для тримача – закріплюється на прививочну планку для подальшого на нього закріплення тримач з мисочкою системи Нікот.
  • Ложечка для маточного молочка – застосовується для збору маточного молочка.
  • Захисна кліточка – ізолює маточник чи матку, оскільки перша виведена матка може знешкодити інші. Також її можна використовувати при підсадці матки до бджолосім’ї. Кліточка (бігуді) об лаштована спеціальною кришечкою-заглушкою, яка закриває прохід дол матки а також зручна під час її підкормлення.
  • Кліточка для підсадки матки – використовується для підсадки матки у нову бджолину сім’ю.
  • Пересильна кліточка – призначена для транспортування маток.
  • Решітка роздільна Нікот – застосовується для ізоляції бджолиної матки в розплідній частині вулика.
  • Штучні маточники –  використовується для підсадки маток в бджолосім’ю.
  • Ковпачок захисту маточника – призначений, щоб захистити маточник від разгризання і здавлювання при переміщенні чи підсадці в бджолину сім'ю.

  Купити комплектуючі Нікот

  Прибдати необхідні комплектуючі системи Нікот Ви можете в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут Ви зможете ознайомитись і купити оригінальні деталі Нікот за доступною ціною.

  Станьте нашим постійним клієнтом і зможете купувати товари для бджільництва за знижкою. Також постійні клієнти інтернет-магазину ukrbee.ua можуть придбати товари за акційною ціною або отримати подарунки.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 32 товарів