Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Одяг бджолярський

Знижки

Одяг бджолярський 

Одяг для роботи на пасіці

Більшість бджолярів вважають працю на пасіці не роботою, а хобі. Проте воно є досить небезпечним. Тому, щоб бути пасічником потрібно не лише доглядати і піклуватися про бджіл, а й, в першу чергу, при роботі з бджолами варто забезпечувати власну безпеку. Для цього кожному пасічнику необхідно мати так званий «гардероб» бд...

Одяг для роботи на пасіці

Більшість бджолярів вважають працю на пасіці не роботою, а хобі. Проте воно є досить небезпечним. Тому, щоб бути пасічником потрібно не лише доглядати і піклуватися про бджіл, а й, в першу чергу, при роботі з бджолами варто забезпечувати власну безпеку. Для цього кожному пасічнику необхідно мати так званий «гардероб» бджоляра. В стандартні складові спецодягу входить комбінезон (чи халат) і захисна бджолярська маска. Проте для повноцінного захисту пасічника рекомендують одягати повний комплект спецодягу. У нього входить:

 • Комбінезон або куртка. Здебільшого конбінезон для пасіки є цільнокроєним. Одяг бджоляра повинен щільно прилягати до зап’ястя рук та щиколоток ніг. Це запобігає проникненню бджіл під комбінезон та захищає від укусів. Куртка бджоляра захищає верхню частину тіла пасічника від укусів бджіл.
 • Маска-шапка для роботи з бджолами. Вона захищає обличчя і голову пасічника від ужалень бджіл. Застосовують сітки з чорного тюлю, або світлого ситцю.
 • Рукавички. Рукавички для роботи з бджолами повинні бути довгі, аби можна було заховати під рукави. Це захистить руки від укусу бджіл, а також від потрапляння комах під одяг.
 • Штани пасічника. Штани захищають нижню частину тіла від укусів бджіл під час огляду вуликів чи інших роботах на пасіці.

Як обрати одяг для роботи на пасіці

Кожен бджоляр обирає одяг індивідуально під свій смак і потреби. Але при виборі в першу чергу потрібно брати до уваги основну функцію одягу пасічника – захищати від укусів бджіл. Тому тканина повинна бути щільною. Другою особливістю є властивість тканини пропускати повітря. Це дуже важливо, оскільки в основному вся робота на пасіці проводиться у спекотну погоду. Ще одним важливим моментом при виборі захисного одягу пасічника є легкість тканини. Вона не повинна викликати дискомфорт або обмежувати рухи бджоляра під час проведення роботи на пасіці.

У нас Ви можете придбати захисний набір спецодягу пасічника як для дорослих, так і для дітей. Ознайомитись з асортиментом, Ви можете у рубриці «Одяг бджолярський»

Більше
 • Рукавиці

  Доглядаючи за бджолами, пасічники використовують спеціальний одяг бджоляра, який захищає їх від ужалення бджіл. Однією із основних і необхідних складових одягу пасічника є перчатки.

  Призначення перчаток бджільника

  Використання рукавичок полягає у тому, щоб захистити руки пасічника від укусів бджіл.

  Рукавички бджоляра мають спеціальні надрукавники. Вони обладнані гумкою, яка щільно прилягає до рук, таким чином не пропускаючи комах під перчатки.

  Деяким пасічникам вони можуть викликати незначний дискомфорт, але застрахувати себе рукавичками – зайвим ніколи не буде, оскільки велика кількість ужалень може бути небезпечною для здоровя бджоляра.

  Одягати перчатки рекомендується не лише пасічникам-початківцям, а усім, хто працює з бджолами. Бджолярів це сильно не обтяжить ні у часі, ні у роботі, зате забезпечить від можливої агресії бджіл.

  Купити перчатки пасічника

  В асортименті товарі інтернет-магазину ukrbee.ua наявні перчатки пасічника іноземних виробників. Купити якісні перчатки за доступною ціною Ви можете у розділі «Одяг бджільника. Перчатки». Уже найближчими днями після замовлення вони будуть у зручному для вас відділенні пошти.

  Якщо у вас виникли питання або не можете визначитись у виборі печаток бджоляра, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і ми з Вами зв’яжемося.

  Також Вас може зацікавити куртка пасічника для захисту від укусу бджіл.

 • Костюми, куртки та штани

  Для найефективнішого захисту тіла при роботі з бджолами використовують костюми, куртки та штани пасічника. Це один із головних складових захисного одягу бджільника.

  Особливості костюмів, куртки та штанів пасічника

  Рукави і низ куртки стягнуті гумкою, що запобігає проникненню бджіл під одяг.

  Костюми, куртки та штани бджоляра шиють з натуральної тканини, тому у ньому постійно циркулює повітря і він не електризується. Для пошиття здебільшого використовують світлу тканину. Під час проведення необхідних робіт пасічнику буде комфортно і не спекотно навіть у літню пору року.

  Костюми, куртки та штани бджоляра бувають:

  • дорослі;
  • дитячі.

  Купити костюми, куртки та штани пасічника в Україні

  В інтернет-магазині ukrbee.ua в асортименті є костюми, куртки та штани бджоляра всіх розмірів. Замовити костюми, куртки та штани Ви можете на сайті або зателефонувавши до нас.

  Також Ви можете придбати комбінезон пасічника.

 • Комбінезони

  Однією із основних складових захисного одягу пасічника від укусу бджіл є комбінезон. Саме він на 90% захищає тіло від укусів.

  Особливості призначення комбінезона бджоляра

  • Основна функція - захист від бджіл;
  • Тканина комбінезона пасічника легка і пропускає повітря;
  • Зручний у використанні при дощовій погоді, оскільки тканина є водонепроникною.

  Загально визначеного стандарту для пошиву комбінезона пасічника немає. Він може бути різним, залежно від моделі. Проте рекомендують використовувати комбінезони світлих тонів.

  Здебільшого комбінезон пасічника є суцільно пошитим. Сам захисний одяг повинен бути вільним. Він щільно прилягає до тіла лише в зоні зап’ястя рук і ніг, а також по лінії талії. Завдяки цьому комахи не можуть проникнути під комбінезон і вжалити пасічника.

  Купити комбінезон для пасіки

  Придбати комбінезон бджільника за доступною ціною Ви маєте можливість на сайті ukrbee.ua. Ознайомитись з асортиментом товару захисного одягу для пасічника можна у розділі «Одяг бджільника».

  Станьте нашим постійним клієнтом і отримуйте знижки на товари та подарунки.

 • Маски і шапки

  Найбільш вразливою частиною тіла від укусів бджіл є голова. Саме тому при роботі з бджолами обов’язково рекомендується одягати маску пасічника і капелюх.

  Особливості маски бджільника і капелюха

  Маска і капелюх пасічника захищають голову, шию і обличчя від укусів бджіл. На масках і на більшості капелюхів пришито спеціальну захисну сітку темного кольору. Її основна функція – не допустити проникнення комахи до обличчя. Завдячуючи цьому, пасічник без будь-яких перешкод з боку бджіл може робити необхідну йому роботу.

  Купити маску пасічника

  Маску для пасічника Ви можете купити в інтернет-магазині ukrbee.ua. Тут ви знайдете широкий асортимент масок різної форми та кольору.

  Купити капелюх бджільника

  У нас Ви також можете придбати капелюх пасічника іноземного виробника. Чим більш Ви будете захищені від ужалення, тим впевненіше проходитиме ваша діяльність на пасіці.

  Станьте нашим постійним клієнтом і отримуйте знижки на товари для пасічника, а також подарунки.

  Для повноцінного захисту необхідним для Вас також будуть штани пасічника.

 • Штани

  Під час перебування на пасіці, бджільник повинен повністю захищати своє тіло від укусів бджіл. Захисний одяг збереже здоровя як і самого пасічника, так і бджіл, які після укусів гинуть. Тому, ігноруючи засоби особистої безпеки при роботі з бджолами, пасічникам необхідно думати і про безпеку життя бджіл.

  Штани бджільника захищають нижню частину тіла від укусу комах та проникнення під одяг. Вони є неодмінною складовою захисного одягу пасічника, який не використовує комбінезон.

  Особливості штанів пасічника

  Штани бджільника виготовляють з натуральної тканини. Переважно для них обирають світлі тони. Штани пасічника повинні бути вільного покрою. Лише в області талії та на зап’ястях ніг вони обладнані гумкою, яка щільно прилягає до ніг. Це забезпечує від проникнення у них бджіл під час роботи на пасіці.

  Штани пасічника є легкими, не затрудняють рухів і забезпечують постійну циркуляцію повітря. Тому бджільнику у них буде комфортно у будь-яку пору року.

  Купити штани пасічника в Україні

  Замовляйте штани бджільника в інтернет-магазині ukrbee.ua. У нас Ви прибдаєте якісний товар необхідного розміру за доступною ціною.

  Якщо у Вас виникли питання, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок і найближчим часом ми з Вами зв’яжемося.

  Ми пропонуємо Вам ознайомитись з респіратором для пасічників, який також необхідний при роботі з бджолами. 

 • Респіратори

  Пасічники часто не враховують засоби власної безпеки, обробляючи  вулики димом із пушки. Безпека пасічника при роботі з бджолами повинна бути повноцінною. Для цього також потрібно захищати дихальні шляхи. Найбільш зручним у цьому випадку буде використання респіратора.

  Особливості використання респіратора бджільника

  Під час оброблення вуликів димом із пушки, випари можуть потрапити у дихальні шляхи або в очі пасічнику. У респіраторі містяться спеціальні фільтри, здатні затримувати випари.

  Використовувати респіратор рекомендується усім пасічникам, незалежно від досвіду.

  Переваги використання респіратора

  • Легка конструкція;
  • Зручний і практичний у використанні;
  • Захищає дихальні шляхи та очі;
  • Довговічний.

  Купити респіратор бджільника

  На сайті ukrbee.ua Ви можете придбати респіратор для бджільника за доступною ціною. Станьте нашим потенційним клієнтом і отримуйте знижки на товари для бджільництва.

  Також для захисту під час роботи на пасіці Вам можуть знадобитись рукавички пасічника.

на сторінці
Показати 1 - 12 з 26 товарів