Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Клей для міток на матку Jenter Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Клей для міток на матку Jenter

Спеціальний швидкосохнучий клей для приклеювання опалітових міток на бджолину матку. Німеччина.  

Детальніше

Карл Джентер, Германия

Jenter-095

65 грн.

Клей для приклеювання міток на матку, Німеччина.


Матку с приклееной меткой легко найти в ульеВ бджільництві міченням маток займаються давно. Одним з найбільш вдалих методів нанесення мітки на матку є приклеювання невеликиї опалітової пластинки певного кольору, форми або з номерком. Для приклеювання потрібно використовувати спеціальний клей, який швидко сохне, а після висихання через кілька хвилин не має стороннього специфічного запаху.

Клей для нанесения метки на пчелиную маткуКлей від німецького виробника спеціально розроблений для використання у бджільництві. При нанесенні мітки на матку клей висихає всього за 3-5 хвилин і матка може спокійно повернутись до вулика з бджолами. Для нанесення клею на матку використовують дерев'яну паличку з сірника або зубочистки.

Клей поставляється в скляній пляшечці c щільною кришкою. Обсягу пляшечки вистачить для невеликої домашньої пасіки на кілька років при щорічній зміні маток. Герметична пластикова кришечка дозволяє зберігати клей довгий час без втрати в якості.

Ми радимо використовувати цей клей в поєднанні з німецькими мітками від Дженетра з нашого інтернет магазину для бджільництва. В наборі міток клей вже є в комплекті.

Постачальник: Karl- Heinz Jenter , Germany (Карл -Хайнц Джентер , Німеччина ) . 

21 Товарів в цій категорії