Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Ізолятори для маток

Фильтр

Наявність:

Знижки

Ізолятори для маток 

Бджільники, які займаються матководством, використовують ізолятори для маток. Ізолятор для маток призначені для ізоляції комахи від робочих бджіл при підсадці. Під час перебування в ізоляторі матки набувають запаху вулику, за яким в подальшому бджоли не сприйматимуть її за чужака. Також ізолятори застосовують для обмеження відкладання яєць матко...

Бджільники, які займаються матководством, використовують ізолятори для маток. Ізолятор для маток призначені для ізоляції комахи від робочих бджіл при підсадці. Під час перебування в ізоляторі матки набувають запаху вулику, за яким в подальшому бджоли не сприйматимуть її за чужака. Також ізолятори застосовують для обмеження відкладання яєць маткою і отримання одновікового розплоду.

Ізолятори бувають:

  • однорамочні;
  • дворамочні;
  • трирамочні.

Де купити ізолятор для матки в Україні?

Придбати ізолятори для маток Ви можете на сайті ukrbee.ua. У рубриці «Матководство. Ізолятори для маток» є ізолятори Дадан та Рута однорамочні, дворамочні та трирамочні.

Бджільники України довіряють нам свою пасіку, замовляючи якісні товари на ukrbee.ua. Для постійних клієнтів у нас діють акції та знижки. Нашим постійним клієнтом можете стати і Ви.

Більше
Показати 1 - 9 з 9 товарів