Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплекти Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Система Нікот набір "Nicot-100"

Нікот для промислового виведення маток (касета, 110х мисочок, 100х цоколів, 100х утримувачів, 100х захисних кліточок-бігуді). Nicot ™. 

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-100

Спеціальна пропозиція!
3350 грн.
3 450 грн.
-100 грн.

Система Никот набор "Nicot-100"

Nicot (Нікот) - найкраще рішення для самостійного виведення маток. Оригінал, Франція!Система Нікот розроблена фахівцями в галузі матководства з урахуванням біологічних потреб відомих сучасній науці про бджіл. Французька компанія Nicoplast за час свого існування зайняла лідируючі позиції і визнання по продукції для бджіл. Компанія існує більше 40 років (з 1973 року) і постійно удосконалює і модернізує обладнання свого виробництва і продукцію, що випускається. Продукція для бджільництва випускається під торговою маркою Nicot ™.

Всі набори комплектів Нікот складаються з комплектуючих, які можна придбати і окремо. Особливо це зручно для бджолярів , які вперше купують сот Nicot і в міру потреби зможуть купити всі необхідні компоненти.

Система Нікот набір " Nicot-100"

Набори для виведення маток системи Нікот відрізняються лише кількістю комплектуючих, що входять до складу комплекту. Цифра в назві набору позначає кількість елементів для однієї бджолиної матки (утримувач для мисочки + цоколь для тримача + захисна кліточка). Комплекти Нікот-20, Нікот-30, Нікот-50 та Нікот-100 відрізняються лише кількістю елементів для системи. Тому вибір набору повинен базуватись на необхідній потребі в матках. Якщо з часом потреба в матках збільшується, то Ви зможете придбати всі деталі в нашому інтернет магазині для бджільництва УкрБі.

Нікот - сучасний спосіб одержання якісних маток для власних потреб чи для продажу.До комплекту системи Нікот "Nicot-100" входить:

  • Сот Никот (касета, основна стільникова система будь-якого набору Nicot) - 1шт.
  • Набір мисочок Нікот (у системі 110 отворів для мисочок Nicot) - 110ш.
  • Тримачі для мисочок (для вставки в них мисочки з личинкою) - 100шт.
  • Цоколь тримача (кріпиться до рамки, на нього одягається тримач з мисочкою) - 100шт.
  • Захисна кліточка (кліточка "бігуді" для надійної ізоляції маточника або матки) - 100шт.
  • Інструкція користувача (в оригіналі поставляється французькою) - 1шт.

Для розширення функціональності системи ми радимо Вам звернути увагу на додаткові елементи команії Нікот: стрічки для маточного молочка, тримачі до них та ложечки для відбору ММ.

В наступній таблиці Ви можете побачити комплектацію наборів Нікот і вибрати найкрущу саме для Вас.
 

Відмінність коплектацій в наборах систем Нікот (Nicot)

Якщо у Вас ще залишились питання щодо комплектації або використання системи Нікот (Nicot) - звертайтеся до нас за телефоном або електронною поштою. Ми з радістю відповімо на всі Ваші запитання. Тел. : +38 (096) 0417379.

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot ™, Нікот, Франція).

 
От 16 May 2018 (Система Нікот набір "Nicot-100") :
(5/5

Система Nikot 100

Система супер, повністю себе оправдовує! Для кращого прийому маточників, потрібно залишити яйця не на три дні, а на п'ять днів, бо на 4 і 5 день личинка годується маточним молочком, і тоді у вас буде більше маточників. На відео говорять що на третій день ви забираєте, але тоді буде мало маточників. Спасибі вам, за те що ми маємо змогу купити таку систему!

 Сообщить о нарушении
От 28 Jun 2017 (Система Нікот набір "Nicot-100") :
(5/5

сот никот

отличная конструкция, никакого лишнего запаха. матка с первого дня сеет яйца. полностью доволен покупкой. отправка оперативная. Только ПЛЮС!!!!!!!!

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

6 Товарів в цій категорії