Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Декрісталлізатори меду

Фильтр

Наявність:
Виробник

Знижки

Декрісталлізатори меду 

Бджолиний мед містить безліч корисних властивостей, які використовують у лікувальних цілях. Це одне із небагатьох лікувальних засобів від багатьох хвороб, у якому поєднується приємний смак, вигляд, запах із лікувальними характеристиками. Проте натуральний бджолиний мед має властивості кристалізуватися. Хоч після цього природного процесу мед не в...

Бджолиний мед містить безліч корисних властивостей, які використовують у лікувальних цілях. Це одне із небагатьох лікувальних засобів від багатьох хвороб, у якому поєднується приємний смак, вигляд, запах із лікувальними характеристиками. Проте натуральний бджолиний мед має властивості кристалізуватися. Хоч після цього природного процесу мед не втрачає своїх якостей і корисності, але втрачає товарний вигляд.

Призначення декристалізатора меду

Час за який мед може загуснути залежить від типу квітів, з яких бджоли збирали нектар. Декристалізатор меду використовують, щоб повернути бджолиному меду його природний вигляд.

Особливо необхідним декристалізотор буде пасічникам, які торгують медом, оскільки не завжди покупцям можна доступно пояснити, що кристалізований мед за властивостями нічим не відрізняється від рідкого. Тому значно простіше і приємніше візуально буде торгувати медом, який матиме свої первинний рідкий вигляд. Окрім того, застосування декристалізатора не являє загрози ні корисним властивостям меду, ні не завдає жодної шкоди тим, хто цей мед буде споживати. Після процедури декристалізації мед повністю відновлює свій вигляд, залишаючи всі поживні елементи.

Купити декристалізатор меду

В асортименті товарів інтернет-магазину бджільництва ukrbee.ua Ви знайдете широкий вибір декристалізаторів меду. Тут наші клієнти мають змогу придбати декристалізатори на різну ємкість. Ми торгуємо якісним товаром, перевіреним досвідом багатьох пасічників і рекомендованим спеціалістами.

Купуйте декристалізатори меду на ukrbee.ua та станьте нашим потенційним клієнтом і Ви матимете змогу купувати товари для пасіки за акційною ціною та знижкою.

Також для бджільників будуть цікавими стамески

Більше
Показати 1 - 11 з 11 товарів