Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Цоколь для тримача Нікот

Цоколь Нікот для кріплення на прививочну планку. На цоколь легко одягається тримач з мисочкою з системи Nicot. 

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-013

5 грн.

Цоколь для тримачів Нікот

кріплення цоколя Нікот на прививочну планкуЗавдяки використанню цоколя для прищеплювальної рамки можна легко і швидко перенести велику кількість личинок на маточне виховання. Старі методи в бджільництві з розплавленим воском вже позаду. Тепер прищеплювальна рамка набула сучасного вигляду. Для виготовлення прищеплювальної рамки на ній у декілька рядів розміщуються цоколі. Відстань між маточниками для виведення маток повинно бути мінімум 1см для доступу бджіл, а для збору маточного молочка допускається щільне розташування маточників. З урахуванням розташування маточників готують цоколі на прищеплювальній планці. Для кріплення цоколя на ньому є заводські отвори. Кріпити можна маленькими саморізами по дереву.

По своїй конструкціії цоколь створено для зручного кріплення тримачів з мисочкою. Тримач з мисочкою Нікот легко та надійно закріплюється на прививоній планці за допомогою цоколя. Особливу зручність в використанні цоколя можна відчути при від'єднанні зрілих маточників, які закріплені бджолами за допомогою воску.

Ціна вказана за 1 штуку.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST , Maisod , France ( Nicot ™ , Никот , Франція ) .

От 21 Jul 2017 (Цоколь для тримача Нікот) :
(5/5

Цоколь для держателя Никот

Скажу проще Никот есть никот хороший товар и Вобьще не дорого..............Спасибо.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

25 Товарів в цій категорії