Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Цоколь для тримача Нікот 10шт

Цоколь Нікот для кріплення на прививочну планку. На цоколь легко одягається тримач з мисочкою з системи Nicot. 

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-013

65 грн.

Цоколь для тримачів Нікот 10шт

кріплення цоколя Нікот на прививочну планкуЗавдяки використанню цоколя для прищеплювальної рамки можна легко і швидко перенести велику кількість личинок на маточне виховання. Старі методи в бджільництві з розплавленим воском вже позаду. Тепер прищеплювальна рамка набула сучасного вигляду. Для виготовлення прищеплювальної рамки на ній у декілька рядів розміщуються цоколі. Відстань між маточниками для виведення маток повинно бути мінімум 1см для доступу бджіл, а для збору маточного молочка допускається щільне розташування маточників. З урахуванням розташування маточників готують цоколі на прищеплювальній планці. Для кріплення цоколя на ньому є заводські отвори. Кріпити можна маленькими саморізами по дереву.

По своїй конструкціії цоколь створено для зручного кріплення тримачів з мисочкою. Тримач з мисочкою Нікот легко та надійно закріплюється на прививоній планці за допомогою цоколя. Особливу зручність в використанні цоколя можна відчути при від'єднанні зрілих маточників, які закріплені бджолами за допомогою воску.

Ціна вказана за 10 штук.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST , Maisod , France ( Nicot ™ , Никот , Франція ) .

От 21 Jul 2017 (Цоколь для тримача Нікот 10шт) :
(5/5

Цоколь для держателя Никот

Скажу проще Никот есть никот хороший товар и Вобьще не дорого..............Спасибо.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

25 Товарів в цій категорії