Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Мисочки Нікот в стрічках для ММ Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Мисочки Нікот в стрічках для ММ

Мисочки системи Никот в стрічках по 11 штук для збору маточного молочка. Можуть використовуватися окремо від системи Nicot.  

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-015

29 грн.

Мисочки Нікот в стрічках для збору маточного молочка.

В системі Нікот для збору маточного молочка використовують спеціальні стрічки з мисочками. Після щеплення личинок їх переносять у безматочну сім'ю для маточного виховання. При вихованні личинок для одержання маточного молочка допускається щільне розташування личинок. Стрічка з мисочками дозволяє з легкістю переносити личинки на маткове виховання і використовувати їх для збору маточного молочка.

Мисочки Никот в лентах специально для сбора маточного молочкаМисочки Нікот в стрічках спеціально для збору маточного молочка. Кожна стрічка складається з 11 мисочок. При використанні системи Нікот для отримання маточного молочка потрібно 10 таких стрічок. Можна також комбінувати стрічки із звичайними (одиночними) мисочками Нікот. Також стрічки можна використовувати окремо від системи Nicot прикріпивши їх до прищеплювальної планки за допомогою розплавленого воску або дроту. Для зручного використання ми рекомендуємо використовувати спеціальні тримачі Нікот для стрічок з мисочками.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot ™, Нікот, Франція). 

25 Товарів в цій категорії