Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Знижки

Тримачі мисочок Нікот 10шт

Оригінальний тримач для мисочки з личинкою. Використовується в системі Нікот для виведення маток чи одержання маточного молочка.   

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-012

80 грн.

Оптові знижки

КількістьЗнижкаВи економите
1010%До80 грн.

Тримачі мисочок Никот 10шт

Використання тримачів для мисочок Нікот значно оПри використанні системи Нікот для виведення маток часто виникає необхідність купити втрачені деталі або розширити функціональність. Тримачі для мисочок досить часто втрачаються чи потребують замыни в системі Nicot . Продаються вони кількістю кратним 10шт.

Тримачі використовуються для розміщення в них мисочки з личинкою. Сам тримач легко кріпиться до цоколя, який може бути встановлений на прищеплювальній планці. Зовнішній розмір тримача дозволяє надійно кріпити до нього захисну кліточку (бігуді). У захисній кліточкі разом з тримачем зрілий маточник поміщають в безматочну сім'ю, відводок, нуклеус або штучний інкубатор.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot ™, Никот, Франція ) .

  

22 Товарів в цій категорії