Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Тримач стрічки з мисочками Нікот Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Тримач стрічки з мисочками Нікот

Тримач для стрічки з мисочками Нікот. Сучасний і зручний спосіб кріплення мисочок на прищеплювальну рамку для отримання маточного молочка.  

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-016

34 грн.

Тримач стрічки з мисочками Нікот

Тримачі стрічок Нікот та стрічки з мисочками використовуються для одержання маточного молочкаВикористовується в бджільництві з стрічками Нікот для збору маточного молочка.

Тримач використовується для кріплення стрічки з мисочками Нікот до прищеплювальної планки. Личинки в мисках у віці 6-24 годин переносять на маткове виховання в бджолині сім'ї - вихователі. Для отримання маточного молочка допускається щільне розташування мисочок. Тримач позбавить бджоляра від складних операцій з розплавленим воском або дротом. Перенесення личинок виконують стрічками по 11 мисочок, вставивши їх у тримач Нікот. Тримач використовується з мисочками в стрічках Нікот.

Ширина утримувачів 16мм. Для виробництва використовується високоякісний харчовий пластик з Європейською сертифікацією.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot ™, Нікот, Франція). 

25 Товарів в цій категорії