Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Ізолятори для маток

Переглянуті товари

Знижки

Ізолятор Міленіна

Даний ізолятор застосовується для періодичної ізоляції матки. Обмежує доступ матки до стільників для яйцекладки. Ізоляція матки позитивно впливає на яйценосність матки і молочні залози бджіл. Це в свою чергу підвищує ефективність утримання бджолосімей.

Детальніше

29 грн.

Ізолятор Міленіна

Михайло Іванович Міленін в результаті своїх багаторічних досліджень бджіл вивів методику, за якою, керуючи розплодом, можна домогтися високої продуктівності медозборів і збереження бджіл. Сезонна ізоляція матки дає пасічнику можливість ефективно управляти розплодом і медозбором. Проводиться 2 рази на рік. В першу чергу навесні потрібно вжити всіх заходів, щоб наростити перше покоління. Коли розплід у гнізді досягне максимальної кількості, за тиждень перед основним взятком потрібно матку закривати. Ми отримуємо максимальну кількість розплоду, який ми використовуємо на протязі всього сезону. Закриваючи матку під час медозбору, ми даємо бджолам можливість збирати мед, звільнивши їх від догляду за розплодом. Це дає в 2 рази кращий результат по медосбору.

Періодична ізоляція матки проводиться для підвищення медоносу і профілактичної боротьби з кліщем варроа (1-2 рази в сезон).
Профілактична ізоляція необхідна для всіх сімей для позбавлення від кліща і відгодівлі зимуючого покоління більш зрілими годувальницями. Так само запобігає роїння на весь сезон.

Разміри:
Довжина — 230 мм
Ширина —  30 мм
Высота — 30 мм

8 Товарів в цій категорії