Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Бдожовидалячі

Переглянуті товари

Знижки

Бджоловидаляч "Ромбус" Нікот

Бджоловидаляч "Ромбус" використовується для швидкого й ефективного звільнення медових корпусів від бджіл перед відкачуванням меду. Нікот, Франція.

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-021

Спеціальна пропозиція!
64.35 грн.
71,50 грн.
-10%

Бджоловидаляч "Ромбус", Нікот (Франція).

Бджоловидаляч Ромбус при високій ефективності досить простий в монтажу та використовуванніДля того, щоб забрати медові рамки з вулика потрібно зігнати з них бджіл. Для цього бджолярі використовують щітку, але це займає багато часу і сил пасічника. У сучасному бджільництві для цієї мети давно використовують бджоловидаляч. Це досить простий, але дуже ефективний пристрій. Помістивши бджоловидаляч між медовим і гніздовим корпусом на одну ніч на ранок отримуємо готові до відбору корпуса з медовими рамками без бджіл. Бджоловидаляч виготовляють з урахуванням біологічних властивостей бджіл. Пройшовши через широкий тунель до вузького бджоли переходять в гніздовий корпус, а у вузький тунель бджоли не йдуть тим самим ми направляємо бджіл тільки в одному (потрібному нам) напрямку.


Одним з найбільш ефективних на сьогоднішній день є бджоловидаляч "Ромбус" від французької компанії Nicoplast під торговою маркою Nicot. Бджоловидаляч кріпиться на плоску поверхню з отвором Ø 60 мм за допомогою шурупа, скоби або на заклепках. Бджоловидаляч конусної форми сприяє швидкому переходу бджіл. Для кріплення на виробі є підготовлені отвори. Бджоловидаляч Ромбус при високій ефективності досить простий в монтажу та використовуванніВиготовляється литтям під тиском з білого або коричневого пластик з сертифікацією для використання в харчовій промисловості. По всьому виробу є велика кількість отворів (3х3мм), які дають гарний зв'язок (запах, звук і т.д.) між бджолами в різних відділах вулика.

Розмір бджоловидаляча 122х370мм, вага 60г, висота 10мм, ширина для проходу бджіл з вузького боку 8,5 мм.

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot™, Никот, Франція).

 
 

2 Товарів в цій категорії