Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Ізолятори для маток

Переглянуті товари

Знижки

Изолятор Дадан ( 2 рамки ) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Ізолятор Дадан (2 рамки)

Ізолятор Дадан, використовується при підсадженні нової матки у вулик і отриманні маточного розплоду.

Детальніше

УкрБи Тех

158 грн.

Ізолятор Дадан (2 рамки)

Матковий ізолятор Дадан (сітка) 2 рамки. Ізолятор використовується при необхідності отримання маточного розплоду або при підсаджуванні нової матки у вулик. Принцип дії пристосування дуже простий. Ізолятор складається з оцинкованого металевого корпусу, має довгі сітчасті сторони, в ізолятор поміщаються дві рамки типу Дадан. Розмір осередків сітки в ізоляторі не дозволяє матці залишити його межі і не дає робочим бджолам проникнути всередину, дозволяючи матці безперешкодно працювати на рамках.

Використовуючи такий ізолятор, бджоляр без проблем зможе відслідковувати весь процес відкладання яєць і точно визначати вік розплоду, що безсумнівно важливо при виведенні маток. Так само можливо застосовувати ізолятор коли виникає необхідність підселення нової матки у вулик. Суть такої процедури в тому, що б матка просякла запахом вулика, і поки цього не станеться, не підпускати до неї робочих бджіл, які можуть її вбити.

Звичайно ж, матка не сидить без діла, під час адаптації, весь цей час вона здійснює кладку на стільниках і після того як ізоляція буде знята, робочі бджоли почнуть працювати з розплодом.

20 Mar 2016 (Ізолятор Дадан (2 рамки)) :
(2/5

Изолятор Дадан ( 2 рамки )

мне не понравился. Не ровный. Изогнут "пропелером". Купил в Николаеве такой же, но ровненький за 140грн.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

custom_labelcustom_label_2

7 Товарів в цій категорії