Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Ножі, ложки і виделки

Знижки

Ніж бджолярський JERO, Португалія

Пасічні ножі Jero - справжня революція в бджільництві. Спеціальна заточка леза легко справляється з печаткою на медових сотах. 

Детальніше

Jero Beekeping (Джеро)

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

700 грн.

Ніж пасічний Jero, ПортугаліяПасічний ніж Джеро із зручною ручкою та фірмовим значком Jero Beekeeping.

Пасічні ножі Jero з моменту своєї появи викликали справжній бум серед засобів для зрізання печатки з медових щільників. Бджолярі усього світу одного разу випробувавши в дії ніж Jero використовують його постійно. Спеціальна заточка ножа дозволяє знімати забруc з медових рамок легкими рухами ножа. Використання ножа Джеро позбавляє бджоляра в необхідності гріти ніж в гарячій воді або використовувати електроніж або паровий ніж.

Леза ножів виготовлені з нержавіючої сталі. Заточення ножа може бути у формі зубчиків з одного або з обох сторін леза. Для вибору типу заточення потрібно при замовленні вказати потрібну модель. Довжина леза може бути 25 або 28 сантиметрів на вибір бджоляра. Носик ножа злегка піднятий відносно площини бджолиного стільника, що дуже зручно при використанні ножа для зрізання всієї печатки за один прогін ножем.
Такий носик не зачіпається за брусок і не застряє в щільнику. Ручка ножа може бути у двох варіантах виконання - з пластику або з дерева твердих сортів. На лезі оригінального ножа повинен бути логотип Jero Beekeeping із зображенням бджоли.

Наша компанія поставляє продукцію компанії Jero Beekeeping в Україну безпосередньо від виробника, що дає пасічнику можливість використовувати оригінальну продукцію Джеро на своїй пасіці.

Характеристики:
Лезо: 280 мм, заточене з двох сторін
Ручка: виготовлена ​​з дерева

Виробник: Джеро, Португалія (Jero Beekeeping).

  
От 30 Jul 2018 (Ніж бджолярський JERO, Португалія) :
(5/5

нож джеро

Отличный нож! В работе хорош! Берите не пожалеете.

 Сообщить о нарушении
От 26 Jul 2018 (Ніж бджолярський JERO, Португалія) :
(5/5

Нож джеро!

Нож просто супер, сам не ожидал. Вот он в работе!
https://youtu.be/alnqeF_kasw

 Сообщить о нарушении
От 28 Feb 2018 (Ніж бджолярський JERO, Португалія) :
(4/5

нож джеро

нож джеро достойное приобретение, немного тяжеловат (после трапеции), поработаю отпишусь, брал здесь, разочарование было только тогда когда через несколько дней после приобретения, увидел точно такой в своём городе и притом намного дешевле... приобретаю товар в этом магазине давно, нареканий на работу даного магазина у меня нет - всё вовремя (по крайней мере у меня).ну а решать Вам что и где и по какой цене приобретать.

 Сообщить о нарушении
От 16 Jul 2015 (Ніж бджолярський JERO, Португалія) :
(5/5

нож джеро 28 см

этой весной прикупил такой нож на 28 см. при распечатке свежего майского меда а также прошлогоднего из подсолнуха кристализованого показал себя с прекрасной сторони. распечатывает ровно, качественно, даже рамки с впадинами, благодаря изогнутому носку

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

27 Товарів в цій категорії