Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Декрісталлізатори меду

Переглянуті товари

Знижки

Декрісталлізатор на бідон 40Л Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Декрісталлізатор на бідон 40Л

Декрісталлізатор на 40 літровий бідон для розпуску меду. Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів. Розміри: висота - 300мм, довжина - 1120мм, діаметр - 357мм.

Детальніше

АВВ-100

550 грн.

Декрісталлізатор на бідон 40Л

Дуже часто мед ледве вдається витягти з тари так як він осідає при кристалізації.
Очевидно, що покупець не зверне уваги на такий мед, увагу покупця привертає мед який має рівномірну пастоподібну консистенцію.

Врятувати ситуацію допоможе інфрачервоний декрісталлізатор. Такий прилад є ефективним, безпечним, економічним і повністю автономним, що не вимагає додаткових зусиль. Робота декрісталлізатор заснована на випромінюванні ним "м'якого тепла" яке розігріває мед по всій поверхні, проникаючи в глиб продукту.

Розігрітий таким способом мед не втрачає своїх корисних якостей, вітаміни, ензими, мікроелементи, зберігають всі свої лікувальні та поживні властивості.

Автоматичний контроль температури в декрісталлізаторе дозволяє досягати йому температури не більше ніж + 40 ° С. Терморегулятор автоматично відключає декрісталлізатор по досягненні потрібної температури. Це дозволяє отримати мед пастоподібної, м'якої консистенції, що заощадить ваш час і сили при упаковці меду в будь-яку тару.

За допомогою цього декрісталлізатора Ви без складнощів зможете працювати з сортами меду такими як - соняшниковий, ріпаковий, гречаний і інші сорти меду які містять великий відсоток глюкози і мають високу кристалізацію. Декрісталлізатор можна використовувати для будь-яких типів ємностей, алюмінієвих, пластикових, скляних, сталевих, дерев'яних.

Технічні характеристики декрісталлізатора:
Потужність: 70 - 80 Ватт / м²
Джерело підключення: 220 В
Температура меду в банку не більш +40 С.
Приблизний час повного циклу розпуску меду 24-48 годин.
На швидкість розігріву впливають - температура в приміщенні, початкова температура меду, обьем меду, матеріал тари.

Сервісна гарантія - 1 рік.

Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.

06 Mar 2018 (Декрісталлізатор на бідон 40Л) :
(5/5

Декристаллизатор на бидон 40 литров.

Отличная вещь. Взял у товарища - пасечника на пробу. Отлично показал себя в работе: мед стал как шелковый, мягкий, пластичный, приятно с ним работать и клиентам нравится. Заказал себе. Товар пришел быстро + бонус -подарок (автомобильный освежитель с запахом ванили). Очень доволен.

 Сообщить о нарушении
От 30 Dec 2016 (Декрісталлізатор на бідон 40Л) :
(5/5

Декрисстализатор.

Долго решался на покупку, и всё таки решился, купил. И нисколько не жалею. Работает декрисстализатор великолепно. Мёд разогревает очень быстро!
Покупкой доволен. Спасибо магазину!

 Сообщить о нарушении
14 Jan 2016 (Декрісталлізатор на бідон 40Л) :
(5/5

декристаллизатор

Пробовал, хорошо топит мед. Декристаллизатор работает уже третий год. Брал в этом магазине пчеловодства

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

10 Товарів в цій категорії