Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Декрісталлізатори меду

Переглянуті товари

Знижки

Декристалізатор меду Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Декристалізатор меду на банку 3 літри

Декристаллізатор меду зробить Ваш товар привабливим. Використовується для повернення меду рідкого стану без втрати цінних речовин. Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.

Детальніше

АВВ-100

pav-71

310 грн.

Декрісталлізатор меду на банку 3 літри

Бджолярі і звичайні любителі меду неодноразово бачили мед у твердому стані. Це закристалізований мед. Кристалізація меду це природний процес, що свідчить про натуральність меду. Залежно від типу квіток, з яких зібраний нектар , можна визначити і темпи кристалізації меду. Повернути мед назад в рідкий стан дуже легко - потрібно лише розігріти його.
Декристаллизатор меда - купить в Украине. Верните мед в товарный вид сохранив полезные веществаАле не все так просто! При звичайному розігріванні меду є велика ймовірність втратити масу корисних речовин. Дуже важливо при декрісталлізаціі меду н
е перевищувати температуру нагрівача понад 40°С і лише тоді Ви збережете всі природні та корисні елементи, які містить натуральний мед.

Декристаллизатор меда - купить в Украине. Верните мед в товарный вид сохранив полезные веществаЗа допомогою інфрачервоного декрісталлізатора для меду "Api- Тerm " сівший мед знову буде рідким і при цьому збереже всі корисні речовини і мікроелементи. Також товарний вигляд продукту (меду) стає значно привабливішим. В декристаллізатор вбудований автоматичний терморегулятор, який сам відключається при нагріванні до 40°С і автоматично включається при охолодженні. Це дозволяє зберегти всі корисні мікроелементи в меді а з технічної точки зору з'являється можливість використовувати декрісталлізатор на пластиковій тарі. В домашніх умовах декристаллізація актуальна для меду в скляних трилітрових бутлях і звичайних алюмінієвих бідонах (молочні фляги) з яких витягти закристаллізований мед дуже важко. Може використовуватись для сушіння інших продуктів в сільському господарстві (насіння, овочі та інші).

Декристалліатори виготовляються під будь-який вид тари - від звичайної банки до величезних промислових куботейнерів. Для вибору потрібної моделі Вам потрібно вказати тип декристаллізатора при замовленні (вгорі сайту). Зі зміною типу декристаллізатора змінюється і ціна.

Технічні дані пристрою: живлення 220В, потужність 80Ватт на метр кубічний.

Виробник: Україна

Гарантія: 1 рік

Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.

От 04 Mar 2017 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(3/5

Так себе

Работает, но есть недостатки:
1) не разогревает снизу, в результате - на дне мёд остаётся закристализованый, даже есле всё перемешать, то оседает на дно;
2) в месте стыка не греет тоже;
3) для более-менее получения нормального результата нужно периодически перемешивать;
4) странная инструкция по эксплуатации. Написано: "Сгиб декристаллизатора допускается только по специальным линиям, предусмотренным его конструкцией", но никаких специальных линий на нём нет.

 Сообщить о нарушении
От 16 Jul 2015 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(5/5

растопить мед

Купил, прислали на следующий день после заказа. Мот растопил за сутки. буду еще брать на ведра.

 Сообщить о нарушении
От 06 Nov 2014 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(4/5

Мой отзыв - декристаллизатор на 3л бутль

Заказал себе для эксперимента маленький - на банку 3х литровую. Протестировал - отлично все работает. Растопленный мед ни по вкусу, ни по цвету, ни по запаху не отличить от свежеоткаченого.Так что, уважаемые коллеги - мне понравилось, я рекомендую!

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

custom_labelcustom_label_2

10 Товарів в цій категорії