Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Декрісталлізатори меду

Переглянуті товари

Знижки

Декристалізатор меду Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Декристалізатор меду на банку 3 літри

Декристаллізатор меду зробить Ваш товар привабливим. Використовується для повернення меду рідкого стану без втрати цінних речовин. Розміри: висота - 160мм, довжина - 575мм, діаметр - 183мм.

Детальніше

АВВ-100

pav-71

310 грн.

Декрісталлізатор меду на банку 3 літри

Бджолярі і звичайні любителі меду неодноразово бачили мед у твердому стані. Це закристалізований мед. Кристалізація меду це природний процес, що свідчить про натуральність меду. Залежно від типу квіток, з яких зібраний нектар , можна визначити і темпи кристалізації меду. Повернути мед назад в рідкий стан дуже легко - потрібно лише розігріти його.
Декристаллизатор меда - купить в Украине. Верните мед в товарный вид сохранив полезные веществаАле не все так просто! При звичайному розігріванні меду є велика ймовірність втратити масу корисних речовин. Дуже важливо при декрісталлізаціі меду н
е перевищувати температуру нагрівача понад 40°С і лише тоді Ви збережете всі природні та корисні елементи, які містить натуральний мед.

Декристаллизатор меда - купить в Украине. Верните мед в товарный вид сохранив полезные веществаЗа допомогою інфрачервоного декрісталлізатора для меду "Api- Тerm " сівший мед знову буде рідким і при цьому збереже всі корисні речовини і мікроелементи. Також товарний вигляд продукту (меду) стає значно привабливішим. В декристаллізатор вбудований автоматичний терморегулятор, який сам відключається при нагріванні до 40°С і автоматично включається при охолодженні. Це дозволяє зберегти всі корисні мікроелементи в меді а з технічної точки зору з'являється можливість використовувати декрісталлізатор на пластиковій тарі. В домашніх умовах декристаллізація актуальна для меду в скляних трилітрових бутлях і звичайних алюмінієвих бідонах (молочні фляги) з яких витягти закристаллізований мед дуже важко. Може використовуватись для сушіння інших продуктів в сільському господарстві (насіння, овочі та інші).

Декристалліатори виготовляються під будь-який вид тари - від звичайної банки до величезних промислових куботейнерів. Для вибору потрібної моделі Вам потрібно вказати тип декристаллізатора при замовленні (вгорі сайту). Зі зміною типу декристаллізатора змінюється і ціна.

Технічні дані пристрою: живлення 220В, потужність 80Ватт на метр кубічний.

Виробник: Україна

Гарантія: 1 рік

Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.

04 Mar 2017 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(3/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации
От 16 Jul 2015 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(5/5

растопить мед

Купил, прислали на следующий день после заказа. Мот растопил за сутки. буду еще брать на ведра.

 Сообщить о нарушении
От 06 Nov 2014 (Декристалізатор меду на банку 3 літри) :
(4/5

Мой отзыв - декристаллизатор на 3л бутль

Заказал себе для эксперимента маленький - на банку 3х литровую. Протестировал - отлично все работает. Растопленный мед ни по вкусу, ни по цвету, ни по запаху не отличить от свежеоткаченого.Так что, уважаемые коллеги - мне понравилось, я рекомендую!

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

10 Товарів в цій категорії