Декристалізатор меду на банку 3 літри
Декристаллізатор меду зробить Ваш товар привабливим. Використовується для повернення меду рідкого стану без втрати цінних речовин. Розміри: висота - 160мм, довжина - 575мм, діаметр - 183мм.
Декрісталлізатор меду на банку 3 літри
Бджолярі і звичайні любителі меду неодноразово бачили мед у твердому стані. Це закристалізований мед. Кристалізація меду це природний процес, що свідчить про натуральність меду. Залежно від типу квіток, з яких зібраний нектар , можна визначити і темпи кристалізації меду. Повернути мед назад в рідкий стан дуже легко - потрібно лише розігріти його.
Але не все так просто! При звичайному розігріванні меду є велика ймовірність втратити масу корисних речовин. Дуже важливо при декрісталлізаціі меду не перевищувати температуру нагрівача понад 40°С і лише тоді Ви збережете всі природні та корисні елементи, які містить натуральний мед.
За допомогою інфрачервоного декрісталлізатора для меду "Api-Тerm " сівший мед знову буде рідким і при цьому збереже всі корисні речовини і мікроелементи. Також товарний вигляд продукту (меду) стає значно привабливішим.Декрісталлізатор автоматично підтримує постійну температуру не вище 40 °С. Це дозволяє зберегти всі корисні мікроелементи в меді а з технічної точки зору з'являється можливість використовувати декрісталлізатор на пластиковій тарі. В домашніх умовах декристаллізація актуальна для меду в скляних трилітрових бутлях і звичайних алюмінієвих бідонах (молочні фляги) з яких витягти закристаллізований мед дуже важко. Може використовуватись для сушіння інших продуктів в сільському господарстві (насіння, овочі та інші).
Декристалліатори виготовляються під будь-який вид тари - від звичайної банки до величезних промислових куботейнерів. Для вибору потрібної моделі Вам потрібно вказати тип декристаллізатора при замовленні (вгорі сайту). Зі зміною типу декристаллізатора змінюється і ціна.
Технічні дані пристрою: живлення 220В, потужність 80Ватт на метр кубічний.
Виробник: Україна
Гарантія: 1 рік
Увага! Стабільна робота декрісталлізатора можлива тільки при температурі навколишнього середовища від 20 до 25 градусів.