Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Шпателі та інструмент

Переглянуті товари

Знижки

Шпатель перенесення личинок (Австрія)

Професійний шпатель для перенесення личинок з нержавіючої сталі 2 сторонній. Австрійська якість говорить сама за себе! 

Детальніше

Tomasz Łysoń (Лысонь, Польша)укр

sh-005

Спеціальна пропозиція!
86.25 грн.
115 грн.
-25%

Шпатель перенесення личинок, Швейцарія.

У бджільництві багато бджолярів для вирощування бджолиних маток або для отримання маточного молочка користуються методом перенесення личинок або як ще його називають - щеплення личинок. Для перенесення личинок існує безліч пристосувань. Кращим пристосуванням для цієї процедури є австрійський професійний шпатель.

Для прививки личинок шпателем они должны быть в возрасте 6-24 часов.Ця модель шпателя для щеплення личинок регламентуэться виробником як модель для професійного застосування. Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Ручка шпателя з подвійним ущільненням для зручності у використанні. Рельєфна ручка дозволяє легко крутити шпатель в процесі перенесення личинок в будь-яку сторону. В комплекті зі шпателем є пластиковий чохол для зберігання. Виготовлено в Швейцарії з усіма якісними показниками найвищої оцінки.

Для щеплення личинок використовують одноденні личинки у віці від 6 до 24 годин. Для контролю віку личинок можна контролювати засів матки на підставлений щільник або орієнтуватися за розміром самої бджолиної личинки. На зображенні показані личинки придатні для щеплення. Більш старші личинки не отримують належного маточного виховання і це може позначатися на якісних показниках виведеної бджолтної матки. 

От 13 Jun 2018 (Шпатель перенесення личинок (Австрія)) :
(5/5

хорошее качество

как на меня проще и удобнее "китая" хотя и те пробовал..

 Сообщить о нарушении
29 May 2018 (Шпатель перенесення личинок (Австрія)) :
(5/5

Шпатель Австрии

Купил шпатель Австрии очень доволен правда надо немного времени приспособится а китайский только для переноса маточного молочка

 Сообщить о нарушении
22 Jun 2016 (Шпатель перенесення личинок (Австрія)) :
(5/5

Выбирали шпатель для личинок

Много перепробовал самодельных. Потом долго пользовались китайскими шпателями - нужно отдать им должное, они хорошо себя показали в работе. Но сейчас на пробу заказали этот Австрийский и по началу сложно было, но как приспособился, то оказалось, что он вообще суперовый. Ручка позволяет его легко крутить. Даже в жару с мокрыми руками им легко работать. Качеством доволен. Спасибо!

 Сообщить о нарушении
04 Dec 2015 (Шпатель перенесення личинок (Австрія)) :
(5/5

шптель Автсрия

В этом сезоне испытали кучу разных шпателе. Остановились на этом Австрийском. Удобная ручка, удобные лапки. Работать получается очень легко.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

14 Товарів в цій категорії