Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Шпателі та інструмент

Переглянуті товари

Знижки

Дерев'яний шпатель для збору маточного молочка, мал. 1 Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Шпатель 2 сторонній для ММ (дерево)

Дерев'яний шпатель для збору маточного молочка двосторонній. Повторюючи розмір маточника дозволяє швидко зібрати молочко. 

Детальніше

Swienty, Дания

sh-004

25 грн.

Шпатель двосторонній для маточного молочка (дерево).

Спеціальний шпатель з дерева з двома лопатками для захоплення маточного молочка. Цей шпатель демонструє бджолярам небувалу швидкість і практичність. Спеціальна закруглена форма лопатки дозволяє без залишку забрати все маточне молочко з Шпатель з дерева використовується в бджільництві для збору маточного молочка (ММ)маточника.Розмір по ширині і висоті дозволяє забирати молочко за одну операцію не відволікаючись на залишки молочка в маткових мисках. Зібране шпателем маточне молочко відразу знімають в спеціальну тару і приступають до наступного маточника . Таким чином на збір молочка з однієї рамки з 50-100 маточників досвідчений бджоляр витрачає менше двох хвилин.

Шпатель легко очищається після використання, але враховуючи крихкість і фізичні властивості дерев'яних пристроїв зберігати його краще в сухому місці і берегти від механічного впливу.

Використовуючи такий простий шпатель Ви зможете забезпечити себе і своїх клієнтів достатньою кількістью маточного молочка.

Примітка: в маточному молочці присутній і личинка, яка (за описами в літературі) також має корисні харчові властивості, але багато клієнтів хочуть бачити чистий продукт без личинок. Для вилучення личинки можна використовувати спеціальний пінцет. Личинки легше прибирати з маточників ще до збору ММ шпателем. 

14 Товарів в цій категорії