Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Штучний маточник, Нікот

Штучний маточник "Нікот" - новинка в сучасному бджільництві для підсадки маток в сім'ю бджіл, відводок або нуклеус. Nicot, Франція.  

Детальніше

Nicot, Франция

Nicot-018

11 грн.

Штучний маточник Нікот

Используя искусственный маточник Никот матка выходит как природным способомБагато бджолярів стикаються з труднощами в підсадженні маток в сім'ю бджіл або відводок. У різних книгах з бджільництва описані сотні прийомів для підсадки матки, але жоден не гарантує успіх на 100%. Одним з високоефективних в сучасному бджільництві вважається спосіб виходу матки через штучний маточник. Цей спосіб застосовують як з плідними , так і неплідними матками при підсадженні їх у відводок або нуклеус. Є багато варіантів виготовлення штучного маточника: з дроту, воску, з фольги або паперу. Але в сучасному бджільництві повинні бути маточники з точними розмірами для матки і надійним способом ізоляції самої матки. Саме такими є маточники від Французької компанії Нікопласт під торговою маркою Нікот ™. Штучні маточники Нікот виготовлені з харчового пластику, без запаху, не викликають агресії у бджіл. Матка розміщується всередині маточника і замикається кришкою. Нижній отвір закривається воском або канді. Через деякий час бджоли звільняють прохід для матки. Матка виходить як при природному способі , що не викликає агресії у бджіл і дає високі шанси на успішний прийом матки.

Автор винаходу J.Kemp радить в якості кришки для виходу матки використовувати віск з тоненькими дірочками. Такий отвір звільняється бджолами досить швидко (приблизно за 10 хвилин).

Для використання цього штучного маточника рекомендуємо за 24 години забрати стару матку або зробити відводок для дачі маточника. При роботі з матками виникає певний ризик для сім'ї бджіл, тому всі дії бджоляр проводить на всой страх і ризик.

Для очищення деталей системи Нікот можна використовувати гарячу воду, але потрібно враховувати, що віск плавиться при температурі 65°C, а пластик використовуваний в системі Нікот може деформуватися при температурі 75°С (за даними заводу виробника - Nicot, France).

Виробник: S.A.S. NICOTPLAST, Maisod, France (Nicot ™, Нікот, Франція). 

25 Товарів в цій категорії