Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Ножі, ложки і виделки

Переглянуті товари

Знижки

Ніж для розпечатки сот 28 см (аналог ножа Jero) (мал 1) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Ніж для розпечатки сот 28 см (аналог ножа Jero)

Використання подібного ножа, у багато разів спрощує і прискорює весь процес роздруківки сот

Детальніше

Včelařství, Чехия

160 грн.

Ніж для розпечатки сот 28 см (Honey-Super-L280)

Перед відкачуванням меду необхідно зняти забрус з медових рамок. Протягом всього існування бджільництва, було придумано чимало методів видалення воскових кришечок з рамок: розрізаючі, протикаючі, парові. Кожен з цих способів має свої плюси і недоліки. Але найбільше виділяється метод зрізання кришечок за допомогою ножа.

Орудуючи ножем, ви максимально координуєте свої рухи, що є безсумнівним плюсом. Ножі так само діляться на кілька категорій, зрізаючі, парові, електричні. Парові ножі мають непогану продуктивність і значно підвищують швидкість роздруківки сот, але у них є мінуси. Крім того що потрібний парогенератор, який може бути досить витратним з точки зору енергозбереження, працюючи з паровим ножем ви ризикуєте отримати серйозний опік. Електричні ножі відмінно справляються з видаленням воскових кришечок, але вони прив'язані до джерела живлення, відключення світла або акумулятор, що сів, можуть зупинити процес підготовки рамок до відкачування меду.

 Довжина леза становить 28 сантиметрів. Воно виготовлене з нержавіючої сталі і має спеціальні зубці з обох сторін, заточені за допомогою особливої ​​методики. Їх гострота дає можливість знімати воскові печатки одним простим рухом руки, що не вимагає особливих зусиль.

Технологія заточування зубців позбавляє вас від необхідності постійно їх підточувати, вони матимуть первинну гостроту через безліч циклів зрізання печаток. Кінець леза загнутий вгору, зроблено це для того, щоб ніж не зачіпався за краї рамки в процесі роботи. Ніж добре збалансований, завдяки чому відмінно сидить в руці. Ручка виконана з твердих порід дерева.

Такий ніж зробить вас більш мобільним, його просто зберігати, він не вимагає ніяких джерел живлення, нагріву парою або окропом. Завжди готовий до роботи, по продуктивності не поступається електроножу і іншим.

Страна виробник: Чехія

От 13 Aug 2018 (Ніж для розпечатки сот 28 см (аналог ножа Jero)) :
(1/5

Нож для распечатки Honer-Super-L280

В руке удобен,но качество не соответствует цене.Откуда можно быть уверенным ,что это нож именно указанного производителя. Нет ни клейма,ни какой либо сопроводиловки.

 Сообщить о нарушении
20 Mar 2018 (Ніж для розпечатки сот 28 см (аналог ножа Jero)) :
(1/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

custom_labelcustom_label_2

24 Товарів в цій категорії