Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Трубка для мічення маток Флобер

Трубка для ізоляції матки, а також надійного і безпечного утримання під час нанесення мітки на матку. Поршень з мяким покриттям.  

Детальніше

Včelařství, Чехия

mt-04

84 грн.

Трубка для утримання маток при міченні, "Флобер".
Трубка з поршнем з дерева з м'яким покриттям.

Трубка для фиксации матки при мечении (нанесении метки клеем или маркером)Для бджолярів які наносять мітки на бджолині матки є спеціальний пристрій - Флобер. Це спеціальна трубка для надійної фіксації матки на час приклеювання (або малювання) мітки. Бджолина матка поміщається в середину скляної трубки і за допомогою дерев'яного поршня направляється до сітки на кінці трубки. М'яке покриття поршня з поролону дозволяє уникнути травмування матки. Матка притискається поршнем до сітки і надійно фіксується на час нанесення мітки. Сітка має осередки достатнього розміру для нанесення мітки за допомогою маркера або приклеювання опалітовой мітки.

Завдяки своїй простоті у використанні бджолярі часто використовують трубку "Флобер" для ізоляції матки на деякий час під час огляду вулика на пасіці.

Особливо зручно використовувати Флобер для нанесення мітки на молоду (або неплідну) матку. Такі матки досить рухливі і утримати їх пальцями і не пошкодивши при цьому іноді досить складно. Також для початківця бджоляра ця трубка буде незамінною і дозволить уникнути безліч проблем з втратою матки в процесі нанесення мітки.

Зроблено в Чехії.

 

От 11 Sep 2017 (Трубка для мічення маток Флобер) :
(5/5

Трубка для мечения маток Флобер

очень удобная штуковина

 Сообщить о нарушении
От 15 Apr 2017 (Трубка для мічення маток Флобер) :
(5/5

Женя

Очень хорошо пакуют, всем доволен рекомендую.

 Сообщить о нарушении
21 Mar 2016 (Трубка для мічення маток Флобер) :
(3/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

21 Товарів в цій категорії