Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Метки для маток 5 цветов +клей Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Мітки для маток 5 кольорів +клей

Високоякісні опалітові мітки для маток. У комплекті 5 кольорів по 50 міток і спеціальний швидковисихаючий клей. Чехія.    

Детальніше

Včelařství, Чехия

Jenter-090

380 грн.

Мітки опалітові для маток 5 кольорів х 50 міток + клей, Чехія.

Часто бджолярі стикаються з проблемою пошуку матки у вулику. Кардинально спростити цей процес дозволяє мічення маток. Матка з міткою відразу впадає в очі і на її пошук бджоляр витрачає від кількох секунд до кількох хвилин.

У бджільництві дуже важливо контролювати вік матки та її родові якості. Для відмінності маток на пасіці бджолярі використовують мітки різних кольорі. Одним з кращих сучасних методів нанесення міток є приклеювання опалітової мітки. Така мітка надійно приклеюється до матки, практично не має ваги і не відчутна для самої матки. За міжнародними стандартами прийнято наносити мітки за кольорами згідно року народження матки.

Колір мітки на бджоломатках має відповідати її року народження


Для нанесення опалітової мітки потрібно кінчиком зубочистки нанести трохи спеціального клею на грудну частину матки. Мітку потрібно розташовувати посередині або ближче до задньої частини, щоб вона не заважала матці переглядати чарунки в стільниках. До клею на матці нанести мітку (можна використовувати сірник). Випускати матку назад у вулик бажано через 3-5 хвилин, коли клей підсохне. Виявивши на матці чужорідне тіло (мітку) бджоли намагаються його зняти. Якщо матку відпустити у вулик відразу після нанесення мітки бджоли можуть відклеїти мітку.

Виробник: Чехія

22 Dec 2015 (Мітки для маток 5 кольорів +клей) :
(2/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

21 Товарів в цій категорії