Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Мічення маток

Переглянуті товари

Знижки

Набір опалітових номерних міток. Польща, мал. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Набір опалітових номерних міток. Чехія

Набір опалітових номерних міток для маток. Склад набору: мітки 5 кольорів по сто штук: сині, червоні, зелені, білі, жовті; клей, паличка для нанесення клею.

Детальніше

Včelařství, Чехия

Товар з вибраними вами параметрами в даний момент відсутній на складі

580 грн.

Набір опалітових номерних міток. Чехія

Сучасний ринок бджільництва пропонує настільки широкий асортимент міток для маток, що при їх виборі розбігаються очі і упускається важливі деталі. Мітки повинні бути не лише естетично привабливими, але й надійними у застосуванні і не завдавати дискомфорту для комах. Не менш важливим є клей, яким мітка прикріплюється до матки, оскільки від нього також залежить наскільки якісно триматиметься номерний знак.

Щоб бджільникам не доводилось купувати мітки і клей окремо, виробник виготовив набір для матководів, у який вклали усе, що необхідно для нанесення міток. У набір входить п’ять пластин з мітками, клей та деревяна паличка для нанесення міток і клею. На кожній пластині міститься по 100 номерних міток п’яти кольорів (від 1 до 100):

  • білі;
  • жовті;
  • зелені;
  • червоні;
  • сині

Опалітові мітки мають круглу опуклу форму. Це дозволяє легко і швидко зафіксувати її на комасі. Розмір кожної мітки близько 3 мм. Такі маленькі номерні знаки не заважатимуть матці і надійно триматимуться її тіла.

До комахи мітки кріпляться за допомогою клею. Клей, який входить у набір, якісний і швидкосохнучий, тому для матки він буде безпечним. Головне, після нанесення клею і мітки, не випускати відразу комаху, а трохи потримати її в кліточці і переконатись, що клей повністю висох.

Виробник – Чехія

21 Товарів в цій категорії