Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Знижена ціна! Рефлактометр для сахара Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Рефрактометр для цукру (вина)

Модель рефрактометра призначена для вимірювання кількості цукру, що міститься в продукті.

Детальніше

Včelařství, Чехия

Спеціальна пропозиція!
715 грн.
1 100 грн.
-35%

Рефрактометр для цукру (вина)

Рефрактометр цієї моделі не вимагає налаштування, має скляну лінзу і функцію АТС. Використовується професійними пасічниками, які виготовляють медове вино, в цьому процесі пасічникам просто необхідно знати точний склад продукту. Рефрактометр для цукру дуже зручний і простий у використанні, з його допомогою ви оперативно, і головне точно, зможете визначити вміст цукру в продукті. Спочатку, прилад був розроблений для застосування в сфері виноробства, але для визначення вмісту цукру в меді він також відмінно підійде.

Процес вимірювання цукру за допомогою рефрактометра забирає мінімум часу, щоб зробити вимір слід відкрити захисну пластину і нанести краплю медовухи, або вина, на призму. Вимірюючи вміст цукру безпосередньо в меді, слід простежити за тим, щоб він мав однорідну консистенцію. Якщо мед має зацукровані грудки, слід розігріти мед на водяній бані і остудити. Ця процедура зробить процес вимірювання максимально точним. Після нанесення продукту на призму, потрібно подивитися крізь окуляр, направивши його на світло. Шкала, яка буде видна на світлі, дозволить визначити склад цукру від 0 до 40% в продукті.

Прилад розроблений таким чином, щоб автоматично компенсувати температуру його поверхні і досліджуваного продукту. Для цього температура продукту не повинна перевищувати 30°C.

У комплект входить піпетка, для взяття проб і спеціальний чохол.

30 Товарів в цій категорії