Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Nicot

Переглянуті товари

Знижки

Кришечка для кліточки-бігуді Nicot, мал. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Кришечка для кліточки-бігуді Nicot

Кришечка для кліточки Нікот призначена для захисту маточника від розгризання першою виведеною маткою та від потрапляння у кліточку бджіл. Заглушка закриває нижній отвір кліточки до перенесення матки у пересилочну клітку. Також призначена для розміщення у ній корму для молодої матки під час її перебування у кліточці.

Детальніше

Nicot, Франция

5 грн.

Кришечка для кліточки-бігуді Nicot

Кришечка для кліточки – захисна заглушка для безпеки щойно виведеної з маточника молодої матки.

Кришечка для кліточки «бігуді» Нікот виготовлена з пластику. Поверхня кришечки має виступи з вушками, призначені для легкого зняття її з кліточки маточника. Внутрішня сторона, яка закриває клточку, обладнана заглибленнями у які можна помістити корм для матки.

Застосування кришечки для кліточки

Фірмовою кришечкою закривається нижній отвір кліточки Нікот. У «бігуді» заглушка входить досить туго і не випадає, що гарантує надійний захист матки до її дозрівання, після чого кришечка знімається, а матку переносять у пересилочну кліточку.

Стандартно кришечка для кліточки маточника входить у комплект з бігудями Nicot. Вона досить малих розмірів, тому часто губиться. Без кришечки бджоляр застосовувати кліточку не зможе, оскільки вона забезпечує маточнику надійний захист від розгризання першою виведеною маткою і від потрапляння у кліточку бджіл. Щоб уникнути ситуації з нестачею кришечок, матководам завжди потрібно мати декілька запасних кришечок.

Технічні характеристики

Матеріал: пластик

Діаметр: зовнішній -26 мм

внутрішній - 23 мм 

Величина заглиблення: 6 мм

Кількість: 1 шт.

Виробник: Франція, Nicot

25 Товарів в цій категорії