Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати для бджіл

Переглянуті товари

Знижки

Апівароль (Малюнок 1) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Апівароль (25 таблеток)

Препарат Апівароль від вароатозу медоносних бджіл. Розходиться в вулику у вигляді диму. Ефективно і швидко бориться з кліщем вароа

Детальніше

Унифарм ООО

446 грн.

Апівароль

Одним із найбільших шкідників на пасіці, з якими пасічникам безкінечно доводиться боротись, є кліщ вароа. Саме цей малопримітний кліщ здатний винищити не одну бджолину сім’ю. Для профілактики і винищення його у вулику винайдено цілий ряд препаратів. Одним із дієвих і швидкодіючих медикаментів є Апівароль, який подається у вигляді таблеток.

Застосування препарату від вароатозу Апівароль

Лікування апіваролем проводиться навесні або осінню при температурі не нижче 10 С. Обробляти вулики слід ввечері після закінчення льоту бджіл.

Дозування. Для однієї бджолиної сім’ї необхідно одну таблетку. Препарат у вулику розходиться у вигляді диму. Для цього таблетку варто підпалити і через льоток опустити на днище під стільниками. Після цього льоток закривається на 20 хв.

Кліщі вароа спадають на дно вулика і гинуть впродовж 2-72 годин. Щоб перевірити наявність паралізованих кліщів, на дно вулика можна помістити аркуш паперу, змащений рослинним жиром.

Найкращі результати можна отримати при проведенні двох –трьох обробок з періодичністю 4-6 днів.

Препарат "Апівароль" у боротьбі з вароатозом особливо дієвий, якщо лікування проводити за допомогою вароаджета. Таблетка швидко перетворюється у дим, який розходиться по вулику. Із застосуванням вароаджета процедура лікування займатиме малу кількість часу і гарантує високий результат.

Загальна характеристика препарату Апівароль

  • Застосування – для боротьби з варроатозом;
  • Кількість таблеток – 25;
  • Вага – 12.5 мг;
  • Термін придатності – 1 р;
  • Виробництво: Польща

Увага! Препарат Апівароль строго заборонено застосовувати під час медозбору. Не рекомендується під час оброблення вуликів препаратом вживати їжу чи воду.

Зберігати у недоступних для дітей місцях при температурі 15-25 С. Уникати потрапляння препарату у водойми.

Купити Апівароль в інтернет-магазині бджільництва УкрБі

Замовити ефективний і препарат від кліща вароа можна на сайті УкрБі або за телефоном +38 (096) 041-73-79, +38 (099) 151-65-11.

Апівароль продається разом з інструкцією по застосуванню

30 Товарів в цій категорії