Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Столи для розпечатки сот

Знижки

Стіл для розпечатування рамок (модель 2)

Стіл для розпечатування бджолиних рамок призначеній для спрощення  і прискорення процесу підготовки сот для відкачування меду

Детальніше

2900 грн.

Стіл для розпечатування сот (модель 2)

Даний стіл стане незамінним помічником на пасіці як для домашнього використання так і для професійного застосування у промислових масштабах. Конструкція даного стола є більш удосконаленою, ніж аналогічні моделі, представлені на вітчизняному ринку, і виготовлена з урахуванням всіх потреб споживача. Модель виконана з товстої нержавіючої сталі. Зварка та обробка швів, вузлів та окантування виконана дуже якісно та ретельно.

Стіл має якісно продуманий виробником дизайн, особливістю якого є наклон ємності, для зручного стікання меду. Також вдалим рішенням є розташування крану максимально знизу бака, що забеспечує стікання майже усієї кількості меду, без залишку на дні баку.Ніжки столу виконані з цільного металу, що являється перевагою даної моделі, порівняно з аналогічними моделями, де ніжки зроблені з металопрофілю або нержавіючої сталі. Тому така конструкція витримає нагрузку більше 120 кг. Ще одним плюсом конструкції є те, що кран виготовлений з алюмінію, являється більш надійним та довговічним у використанні, ніж пластмасові крани.

Змінний кошик, також виготовлений з нержавіючої сталі, зручно вміщується у бак, та вільно виймається. Це дає можливість під час роботи висипати зайві обрізки, а також з легкістю мити його.

Розміри стола:
Ширина - 510 мм
Довжина - 1150 мм
Висота - 765 мм

custom_labelcustom_label_2

1 Товарів в цій категорії