Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Шпателі та інструмент

Переглянуті товари

Знижки

Прищаплювальний шпатель Swienty для перенесення бджолиних личинок (козяча ніжка). Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Прищеплювальний шпатель Swienty

Бджільницький шпатель Swienty для перенесення личинок (щеплення) з вигнутою для зручності голкою "козяча ніжка", що дозволяє спостерігати за личинкою.  

Детальніше

Swienty, Дания

sw-112103

95 грн.

Прищелювальний шпатель Swienty "козяча ніжка", Данія.

Swienty - якісний інвентар для бдільництва з данії в нашому інтернет магазині УкрБіУ бджільництві багато бджолярів для вирощування бджолиних маток або для отримання маточного молочка користуються методом перенесення личинок або як ще його називають - щеплення личинок. Для перенесення личинок існує безліч пристосувань. Одне з професійних пристосувань для щеплення нам надала компанія Swienty з Данії. Прищеплювальний шпатель виготовлений по швейцарському проекту і, можливо, саме тому добре зарекомендував себе на практиці. А завдяки доступній ціні ним можуть користуватися як професіонали, так і бджолярі - любителі.

Шпатель світового виробника бджолярського інвентарю "Swienty" виготовлений з урахуванням всіх потреб сучасних бджолярів , які займаються перенесенням личинок (щеплення личинок). В шпателі "Swienty" голка вигнута спеціальним чином в сторону. Це дозволяє без перешкод спостерігати за личинкою під час щеплення. Такий вигин голки прищепного шпателя в різні сторони отримав назву "козяча ніжка".

Шпатель Swienty "козяча ніжка" має голку з нержавіючого металу. Ручка пластикова з потовщеною рукояткою. На пластиковій ручці завдано рельєф для зручного утримання в руці бджоляра. З цим шпателем Ви гарантовано досягнете бажаного результату.

Виробник: Swienty , Данія ( Свіенті ) . 

От 25 May 2017 (Прищеплювальний шпатель Swienty) :
(4/5

Олександр Б.

Побачивши відео, як робить прививки Євген Рудь з Німеччини, вирішив замовити й собі такого шпателя. Прийшло все швидко, зручно, питань не має. Але коли спробував робити прививку, то взяти личинку майже не можливо. Можна сказати, що руки матковода-початківця виросли не з того місця, але кінчик шпателя затовстий, а на оригінальному "швейцарському шпателі" кінчик виглядає так http://s30.photobucket.com/user/drumgerry/media/LeftieSwiss2.jpg.html.
Але не біда. Один-два візити до зубного техніка - і в руках ви тримаєте майже справжнього "швейцарця", але в 10 раз дешевшого. До речі сталь якісна, можна піддавати нагріву.

 Сообщить о нарушении
От 24 Feb 2017 (Прищеплювальний шпатель Swienty) :
(5/5

Прививочный шпатель

Очень надежный и удобный в использовании, мне очень понравился

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

14 Товарів в цій категорії