Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Джентера

Переглянуті товари

Знижки

Стільникова решітка Джентерського набору для виведення маток (мал 1) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Сотова сітка Джентерського сота

Сітка білого кольору в точності повторює відтягнуті бджолами стільники з тонким шаром воску для прийняття у вулику.  

Детальніше

Карл Джентер, Германия

Jenter-003

510 грн.

Стільниковий сітка Джентерського сота ( арт. 003)

Сітка входить в комплект Джентерського стільника в точності повторює стінки осередків бджолиних сот. Після постановки в сот (касету) мисочок, для матки необхідно створити імітацію бджолиної відбудованої комірки для відкладання яєць. Стільниковий сітка спеціально спроектована як продовження мисочок . Таким чином відкладене маткою яйце розташовується в центрі мисочки.
Виробник - компанія Карл Джентер (Karl - Heinz Jenter) виробляє стільникову сітку з тонким шаром воску. Цей віск дозволяє пасічнику не турбуватися про прийом касети Джентерського стільника бджолами. Вставлена у вулик касета сприймається бджолами і маткою як свій природний сот. Буквально за лічені години бджоли добудовують сот, і він стає одним цілим з рамкою, в яку вмонтований, а стільниковий сітка покривається додатковим шаром воску і прополісу.

Стільникова сітка Джнтерського соту легко приймається і добудовується бджолами

Увага: при роботі з Джентерським сотом будьте дуже уважні. Не можна використовувати для очищення стільникової сітки (і інших частин набору) занадто гарячу воду. Для очищення деталей від воску, вода повинна мати температуру близько 65 °С (температура плавлення воску).

Виробник: Karl-Heinz Jenter, Germany (Карл-Хайнц Джентер, Німеччина) 

16 Товарів в цій категорії