Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Комплектуючі Джентера

Переглянуті товари

Знижки

Заглушка на кришку для Джентерського стільника (мал 1) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Заглушка кришки Джентера

Заглушка для надійної ізоляції бджолиної матки в Джентерському соті. В період ізоляції матка відкадає яйца до 100% комірок.   

Детальніше

Карл Джентер, Германия

Jenter-005

90 грн.

Заглушка кришки Джентерського стільника (Джентер 005)


Заглушка (арт. 005) служить для надійної ізоляції бджолиної матки в касеті Джентерського сота. Заглушка встановлюється у відповідний круглий отвір і надійно ізолює матку. При цьому доступ до матки бджіл через гратки можливий в обох напрямках.

Запасна заглушка повинна бути у кожного власника Джентерского стільника. На жаль, виробник не зафіксував заглушку до соту Джентера і при своїх невеликих розмірах її дуже легко втратити, а через свою прозорість дуже важко знайти (особливо в траві на пасіці). Також при частому використанні заглушка може замикатися не надто щільно і підлягає заміні.

При виведенні маток Джентерським сотом бджоляр складає графік всіх дій і все ретельно планує. І така деталь як втрата кришечки (заглушки) може значно ускладнити процесс ізоляції матки на період відкладання яєць. При цьому бджолярі часто звертаються до нас і просять дуже терміново відправити їм цю, здавалося б дріб'язкову, деталь. Тому рекомендуємо Вам обов'язково мати в запасі заглушку для Джентерского стільника.

Придбати оригінальну заглушку можливо в нашому інтернет-магазині для Бжільництва УкрБи (UkrBee.com). 

16 Товарів в цій категорії