Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Інвентар та обладнання

Переглянуті товари

Знижки

Пристрій збору перги. мал 1 Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Пристрій збору перги

Пристосування спроектовано спеціально для вилучення цінного продукту їх бджолиних сот - перги.  

Детальніше

Swienty, Дания

116 грн.

Пристрій збору перги

Компактний пристрій з пружинним механізмом. Використовується в бджільництві для вилучення пеги (у чистому вигляді). Для вилучення перги потрібно металевий стрижень збирача помістити в чарунку і витягти. При натисканні на гумову кнопку перга витягується . Цей простий прилад дає можливість отримати цінний продукт бджільництва в чистому вигляді.

Перга (бджолиний хліб) - законсервований медово-ферментним складом квітковий пилок (обніжжя). Перга, на відміну від пилку, стерильна, тому вона краще засвоюється і перетравлюється. Її поживна цінність в 3 рази вище пилку і в 9 разів вище будь-якого іншого замінника пилку. За своїми антибіотичним властивостям перга в 3 рази перевершує пилок. При вживанні важливо знати про відсутність у людини алергічних реакцій на продукти бджільництва. Иточник: wikipedia

05 Feb 2018 (Пристрій збору перги) :
(1/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации
От 18 Aug 2016 (Пристрій збору перги) :
(4/5

Магазин дорожыт своей репутацией.

Магазин дорожыт своей репутацией. Заказывал уже второй такой инструмент, но приехал видио бракованный, так как резинка нижняя не держалась и поршень выскочил после нескольких нажатий. Сообщил в магазин без проблем выслали замену! Спасибо вам, приятно иметь дело с ответственными людьми.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

30 Товарів в цій категорії