Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Годівниці та поїлки

Переглянуті товари

Знижки

Годівниця (поїлка) для бджіл в льоток - 0,5л. Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Годівниця-поїлка в льоток 0,5л

Годівниця-поїлка дозволяє підгодувати бджіл у будь-яку погоду не відкриваючи вулик. Можна давати бджолам сироп або звичайну воду.  

Детальніше

УкрБи Тех

km-05

40 грн.

Годівниця-поїлка в льоток (0,5 л)

У більшості бджолярів в процесі своєї діяльності виникає необхідність годувати бджіл сиропом або просто забезпечити бджолам доступ до води. Особливо складно провести цю процедуру в холодну пору остерігаючись охолодити бджіл і наявний у вулику розплід. Якраз в таких випадках дуже до речі буде вакуумна годівниця, яку можна використовувати не відкриваючи вулик.

Годівниця для бділ в льоток

Герметичність годівниці і подовжений носик забезпечує доступ до корму тільки всередині вулика на відстані більше 1 см від самої ємності з кормом. Це забезпечує надійний захист сімей від бджіл що крадуть корм.

Ємність годівниці 0,5 літри дозволяє годувати бджіл перед зимівлею і робити спонукальну підгодівлю навесні і влітку для стимулювання матки до відкладання яєць.

Сироп або воду наливають у ємність і одягають кришку (дно) починаючи з носика до повного герметичного закриття. Заповнювати годівниці потрібно безпосередньо перед установкою у вулик. При годуванні сиропом або медовою ситою потрібно бути вкрай обережним і не проливати корм для уникнення бджолиного злодійства. У випадки пролиття корму його потрібно змити водою.

Напівпрозорий пластик дозволяє спостерігати за темпами забору бджолами корму і поповнювати запаси при необхідності.

От 16 Mar 2018 (Годівниця-поїлка в льоток 0,5л) :
(5/5

Надежда Дыбань

Мои девочки-пчелки сказали,что кормушка-поилка супер,им очень нравится!

 Сообщить о нарушении
29 Aug 2015 (Годівниця-поїлка в льоток 0,5л) :
(5/5

Кормушка в летковый заградитель

Очень боялся, что эта кормушка (поилка) привлечет соседних пчел - воровок, но все прошло успешно и без воровства у пчел. Протестировал свои две кормушки. Весной закажу на все ульи для стимуляции сахарным сиропом.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

13 Товарів в цій категорії