Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Переглянуті товари

Знижки

Бісанар (апмули 2 мл х 20доз) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Бісанар (апмули 2 мл х 20доз)

Екологічний і ефективний препарат Бісанар для лікування бджіл від варроатоза (кліщ Варроа). 

Детальніше

Скіф

46-79220

25 грн.

Акарицидний препарат Бісанар 2 мл

Препарат Бісанар використовують у бджільництві для лікування або профілактики бджіл від кліщів варроа. Варроатозу піддаються всі бджолині сім'ї на пасіці і профілактика дуже важлива для успішного бджільництва.

Випускається Бісанар в ампулах 2 мл з рідиною жовтого відтінку. Має різкий запах завдяки ефірних масел (кориандровое і ялицеве масло).

Діючі речовини: препарат Бісанар складається з екологічних компонентів (тимол, кориандрове і ялицеве масло, щавлева кислота).

Дозування і застосування Бісанара в ампулах по 2 мл.

Бісанар ефективно вражає і знищує кліща Varroa jacobsoni. До препарату немає звикання, що дозволяє використовувати його впродовж багатьох років з гарантованим успіхом у боротьбі з варроатозом.

Обробку бджіл потрібно проводити обов'язково восени для успішної зимівлі здорових бджолиних сімей. Багато бджолярів проводять додаткову обробку бджіл навесні для профілактики. Для приготування розчину потрібно розбавити одну ампулу 2мл препарату Бісанар у двох (2л) теплої води (t = 40ºС). Для обробки бджіл потрібно використовувати дозуючий пристрій (наприклад: шприц). Поливають розчин між вуличок у вулику з розрахунку 10мл на одну вуличку. Усього однієї ампули Бісанара розведеної в 2л води повинно вистачити на 20 вуличок. При осінній обробці процедуру необхідно повторити через 7 днів, але температура повітря повинна бути не нижче 10ºС.

Завдяки екологічним компонентам препарату, мед, зібраний обробленими сім'ями, використовується на загальних підставах в їжу.

Бісанар потрібно зберігати в заводській упаковці в сухому і темному місці, далеко від дітей, нагрівальних приладів та відкритого вогню, при температурі від 0 до +25°С.

Може використовуватись для дим-пушки "Варомор"

Виробництво: ЗАТ «Агробиопром» (захисна голограма на упаковці)

От 22 Jan 2017 (Бісанар (апмули 2 мл х 20доз)) :
(5/5

Бисанар

Заказал в этом году на пробу, по отзывам на форумах клещ хорошо осыпается, будем пробовать без химии и антибиотиков.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

28 Товарів в цій категорії