Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Навощувачі

Переглянуті товари

Знижки

Електронаващувач (12В) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Електронаващувач (12В) "Павік"

Прилад, використовуваний пасічниками для спрощення процесу наващування вощини на рамки, так само за допомогою електронавощувача можна рівно нарізати вощину. Потужність - 20 Вт

Детальніше

АВВ-100

460 грн.

Електронаващувач (12В) "Павік"

Принцип роботи пристрою дуже простий. Електронаващувач працює від мережі 220, яке він трансформує в 12В на виході. Потужність - 20 Вт. Весь процес перетворення відбувається всередині пристрою, під надійно закритим корпусом, на відміну від саморобних електронаващувачiв, в процесі виготовлення яких, нерідко допускаються помилки.
Процес наващування однієї рамки за допомогою електронаващувача відніме у вас менше 5-ти секунд, залежить від виставленої вами температури. Наващувач має два контакти, які підключаються до дроту по різних кутах на різних сторонах рамки. На дріт кладеться лист вощини і включається наващувач. Напруга в 12В почне проходити по всьому дроті, тим самим нагріваючи його, в процесі чого, лист вощини почне плавитися і врізатися в рамку, відключивши навощувач, лист вощини перестане плавитися, надійно завмерши на дроті.
Так само електронаващувач можна використовувати для нарізування листів вощини, для цього варто лише натягнути дріт між двома цвяхами, підключити до неї прилад, включити і покласти на дріт лист вощини, який через пару секунд буде акуратно розрізаний в потрібному вам місці.

От 11 Jan 2019 (Електронаващувач (12В) "Павік") :
(5/5

Чудовий навощувач

Гарний навощувач. Навощуання проходить швидко і без заморочок.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

9 Товарів в цій категорії