Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Корм для бджіл

Переглянуті товари

Знижки

Стимовит (подкормка для пчел) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Стимовіт (підживлення для бджіл)

Препарат для підвищення сили бджолосімей, підвищення витривалості, прискорення зростання

Детальніше

АГРОБИОПРОМ ЗАО

32 грн.

Стимовіт (підживлення для бджіл)

Форма випуску: препарат має вигляд порошку від сірого до світло-коричневого кольору з сильним запахом часнику.

Властивості препарату: Стимовіт надає стимулюючу дію на продуктивність і зростання бджіл завдяки амінокислотам що входять до складу, макро-та мікроелементів, а так само іншим вітамінам і біологічно активним сполукам. Після застосування препарату у бджіл підвищується резистентність до безлічі несприятливих чинників. Діючі речовини препарату: пилок квітковий-15 гр, екстракт часнику-7.3 гр, глюкоза-до 100 гр.

Стимовіт дозволяє запобігти перезараження бджіл збудниками інвазійних та інфекційних захворювань.

Дозування і спосіб застосування: застосовувати препарат варто в суміші з цукровим сиропом (квітень - травень) і в період нарощування сили бджолосімей (серпень - вересень), у разі недостатнього пилкового взяття або малих запасах перги у вуликах.

  • У теплому цукровому сиропі температурою 35-40С розчиняють препарат у співвідношенні 1: 1 виходячи з розрахунку 0.5 л сиропу і 5г Стімовіра.
  • У весняний період сироп розливається у верхні годівниці по 300-500 мл на одну сім'ю. Повторюють 2-3 рази з інтервалом 2-3 дні.
  • У літньо-осінній період, після того як була проведена відкачка меду, сироп згодовується бджолам по 1.5 -2 літра, залежно від сили сеьмю.

Зберігання: препарат потрібно зберігати в стандартній заводській упаковці, в місці недоступному для світла і дітей, при температурі від 0 до + 25С

Термін придатності: 3 роки з дня виготовлення

От 01 May 2017 (Стимовіт (підживлення для бджіл)) :
(5/5

володимир канев

неплохая стимулирующая подкормка после двух подкормок семья заработала гараздо лучше цена товара оптимальная по сравнению с другими магазинами.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

16 Товарів в цій категорії