cart2 Корзина
3 Учетная запись
Свяжитесь с нами
4 Информация
  Препарат “Здорова бджілка”, рис. 1, https://ukrbee.ua
  • Препарат “Здорова бджілка”, рис. 1, https://ukrbee.ua
  • Препарат “Здорова бджілка” против нозематоза, рис. 2
  • Препарат “Здорова бджілка”, флакон 10 мл, рис. 3

  Препарат “Здорова бджілка”

  Здорова Бджилка используется для лечения и профилактика нозематоза, аскофероза, гнильцы у медоносных пчел

  78 грн.
  Количество

  02-02-00220
  Скіф
  Просмотр всех товаров отСкіф

  Препарат “Здорова бджілка”

  Действие препарата: препарат имеет фунгибактерицидное и протинозематозные свойства для  профилактики и лечения нозематоза, гнильцы и аскосфероза. Дает максимальный эффект при применении путем скармливания пчелам.

  “Здорова бджілка” – препарат представляющий собой биоорганическое вещество, никак не относится к категории антибиотиков и совершено безопасен для пчел. В качества действующего вещества препарата выступают биоорганические соединения. В рекомендованных дозах, не только совершенно безопасны для пчел, но так же продлевают общую продолжительность жизни у пчел и способствуют увеличению расплода.

  Обработка пчел препаратом происходит путем его скармливания в смеси с сахарным сиропом, медом или канди. Препарат следует добавлять в корм одна доза на 0,5 - 1 л (50% сиропа, 1:1) или 1 кг канди. Для улучшения смешивания препарата с кормом, сам препарат рекомендуется предварительно развести в небольшом количестве воды, до 10-ти миллилитров. Смешать с жидкими составляющими канди, и только потом, добавить в сахарную пудру.

  Готовая субстанция скармливается пчелам два раза, с интервалами в 5-12 дней. В холодные периоды, лечебный канди (1 часть меда в 3,5 частей сахарной пудры + препарат) дают с интервалом в 12 дней по 300 грамм канди на одну семью. Препарат не теряет своих свойств будучи разведенным в канди  течении 12 дней, при условии хранения его в холодильнике в течении 12 суток.

  Препарат фасуется в флаконы вместительностью 10 мл. Может иметь прозрачный или немного коричневый оттенок. Может образовать осадок, выпавший осадок совершенно не влияет на положительные свойства препарата. Флакон рассчитан на 10 доз, на 5 или 10 литров сахарного сиропа.

  ПРОИЗВОДИТЕЛЬ: ННЦ «Институт пчеловодства им. П. И. Прокоповича »Украина

  Инструкция "Здорова бджілка" - скачать можно по ссылке тут.

  Здорова бджілка

  Лікувальний препарат для бджіл "Здорова бджілка" може бути застосований для лікування та профілактики нозематозу, аскосферозу та гнильців у бджіл.

  "Здорова бджілка" - лікувальний препарат для бджіл. Він є фунгібактеріцидом з протинозематозним ефектом, що може бути застосований для лікування та профілактики нозематозу, аскосферозу та гнильців у бджіл. Досить високий ефект показав при згодовуванні бджолиним сім'ям при активації латентних вірусних інфекцій. Діючою речовиною є біоорганічні сполуки, що в визначеній концентрації не тільки не токсичні для бджіл, але значно продовжують триваїість їх життя в лабораторних дослідах та збільшують кількість розплоду в дослідах на бджолиних сім'ях в природних умовах (дані оброблені статистично та є вірогідними). Препарат розфасований в флакони об'ємом 10мл. Колір: від прозорого до коричневого. Може утворювати осад, шо не впливає на ефективність вказаного препарату. 

  Застосування та дозування "Здорова Бджілка"

  Застосовується шляхом згодовування з цукровим сиропом, канді, медом залежно від погоди, активності бджіл та наявності кормів. Препарат слід додавати до корму одна доза на 0,5 — 1 л (50% сиропу, 1:1) чи 1 кг канді. Для ретельного змішування з кормом, препарат бажано попередньо розвести невеликою кількістю води (5-10 мл), потім перемішати з рідкими складовими канді (в разі, коли саме він використовується) і тільки після того добавити в цукрову пудру і ретельно вимішати. Лікувальний корм згодовувати бджолам двічі з інтервалом в 5-12 днів по 0,25-1 л на бджолосім'ю (-125 мл на 1 вулочку). У випадку повільного споживання канді, інтервал між 1-м та 2-м згодовуванням витримувати, після того як закінчилась 1-ша порція. В холодну пору року лікувальний канді (1 частина меду до 3,5 частин цукрової пудри + препарат) достатньо дати в дозі 300г на сім'ю з інтервалом в 12 днів. Після розведення з цукровим сиропом препарат не втрачає активність при зберіганні в холодильнику протягом 12 діб (більші терміни не досліджувались). 

  Препарат "Здорова бджілка" запропонований для випробуванням канд. хім. наук П. Г. Дульнєвим (Інститут біоорганічної хімії НАНУ). Лабораторні випробування та перевірка на бджолиних сім'ях в природних умовах вказаного препарату відбувалась поряд з аналогами, що вважались до недавніх пір кращими в нашій країні та за кордоном (фумагіліном, нозематом, аскоцином, ністатіном тощо) проти вказаних захворювань на протязі 8 останніх років в відділі патології бджіл Інституту бджільництва ім. П. І. Прокоповича (канд. біол. наук Т. М. Єфіменко та інженерний склад відділу). Враховуючи, що згадані аналоги є антибіотиками, що в останні роки заборонені для застосування в ряді країн Європи в зв'язку з тим, що вони небажані в продуктах бджільництва, нами пропонується для широкого випробування в виробництві з метою вивчення попиту та оцінки бджолярами партія препарату, що являє собою біоорганічну речовину, що не належить до антибіотиків і є безпечною для бджіл.В флаконі 10 доз, розрахованих на 5 або 10 л цукрового сиропу, що достатньо для лікування 10 сімей (по 0,5-1 л на бджолину сім'ю залежно від сили та пори року).

  ИНСТРУКЦИЯ "ЗДОРОВА БДЖІЛКА" - СКАЧАТЬ МОЖНО ПО ССЫЛКЕ ТУТ

  Особые артикулы

  От 23 Feb 2019 (Препарат “Здорова бджілка”) :
  (5/5

  test

  test

  Корзина

  Ваша корзина пуста

  3
  4