Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Тара та етикетки

Переглянуті товари

Знижки

Этикетка "Подсолнечный Мёд" (в упаковке 100шт) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Етикетка "Соняшниковий Мед" (в упаковці 100 шт)

Етикетки використовуються для нанесення на них інформації про мед і контактах пасічника. Ціна вказана за упаковку в якій міститься 100 шт етикеток  

Детальніше

УкрБи Тех

68 грн.

Етикетка-наклейка "Соняшниковий Мед"

Продаючи мед на ринку, бажано обзавестися такими етикетками. Не варто недооцінювати їх важливість і користь, яку вони можуть принести. Часті випадки, коли покупці купують мед різних сортів у різних пасічників. Вдома, оцінивши смакові якості кожного з сортів меду, і вибравши для себе найбільш підходящий, покупець, безсумнівно, захоче купити більше полюбився йому сорту меду. Але в разі, якщо на тарі з медом відсутня етикетка, покупець не зможе дізнатися який сорт меду йому сподобався і найголовніше, у кого він його купував. Маючи таку етикетку з інформацією про сорт меду і своїми контактними даними, ви можете бути впевнені, що клієнт, який уподобав ваш мед, завжди зможе зв'язатися з вами і придбати нову партію товару. В основному, в таких ситуаціях клієнти купують на багато більшу кількість меду, ніж на ринку. Етикетка додає вашому товару більш презентабельний вигляд, покупець бачить, що ви готові надати свої контактні дані і відповідно, що ви впевнені в якості свого продукту, на підсвідомому рівні це викликає більшу довіру до продавця і його товару.

Для нанесення етикетки на тару, вам не потрібно буде використовувати клей, скотч і т.д. Потрібно буде лише зняти наклейку з аркуша паперу і прикласти до тари, наклейка моментально приклеїться до поверхні. Папір, з якої виготовлена ​​етикетка, дозволяє використовувати маркери, ручки, печаті, для написання потрібної вам інформації. 

От 31 Aug 2017 (Етикетка "Соняшниковий Мед" (в упаковці 100 шт)) :
(5/5

Этикетки.

Качеством товара и сервисом остался доволен. Будем сотрудничать и в дальнейшем.

 Сообщить о нарушении
От 29 Mar 2017 (Етикетка "Соняшниковий Мед" (в упаковці 100 шт)) :
(5/5

Этикетка подсолнечный мед

Идеально подходит для крышек пластиковых ведер, а так же стеклянных банок. Нравится, что сам можешь написать номер телефона или другую нужную информацию.

 Сообщить о нарушении

Оставьте свой отзыв !

16 Товарів в цій категорії