Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Стимулятори

Переглянуті товари

Знижки

Эндовираза (эндоглюкин) Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Ендовіраза (ендоглюкин)

Для стимуляції розвитку бджолиних сімей і лікування вірусних хвороб

Детальніше

Унифарм ООО

180 грн.

Ендовіраза (ендоглюкин)

Даний препарат є противірусним засобом, що містить в якості діючої речовини фермент бактеріальної енднуклеази і допоміжні речовини - поліглюкін, сірчанокислий магній.

Препарат являє собою ліофілізований білий порошок, який має злегка жовтуватий відтінок. Препарат легко розчиняється у воді, не розчиняється в органічних розчинниках.

Ендовіраза (ендоглюкин) поставляється у вигляді набору, що складається з двох флаконів, один з флаконів містить ендоглюкин (50 мг) активністю 10 000 або 50 000 одиниць. Другий флакон містить активатор ферменту - сірчанокислий магній (0.12 або 0.62 г).

Зберігати препарат слід в заводській упаковці, при температурі навколишнього повітря не вище 25С. Препарат придатний протягом 4 років з дня випуску.

Властивості препарату: Ендовіраза має виражені противірусні дії, шляхом гідролізу внутрішніх вірусних нуклеїнових кислот зупиняє розмноження різних вірусів. За своїм ступенеи впливу на організм, препарат відноситься до малонебезпечних речовин (4 клас небезпеки). Попадання препарату на шкіру, не спровокує ніякого ефекту. Так само ендоглюкин не токсичний для бджіл. При використанні препарату згідно з інструкцією, не має ніякого негативного впливу на загальну продуктивність і розвиток бджіл.

Інструкція по застосуванню препарату: для обробки двох бджолиних сімей, ендоглюкин (10 000 од. Активності) розчиняється в 100 мл кип'яченої води, яка має кімнатну температуру, потім в отриманий розчин додається 0.12 грам сірчанокислого магнію (флакон з білою етикеткою, обидва флакона підписані). З метою лікування вірусних захворювань у бджіл, обробка препаратом проводиться у весняно - літній період, температура навколишнього повітря не повинна бути нижче 17С. Обробка проводиться з інтервалом 7-10 днів, до 7 обробок (за показаннями). Використання препарату з метою профілактики бджолиних захворювань і стимуляції їх росту, проводять не менше 3 разів, з інтервалом 7-10 днів.

Для підвищення шансів на успішну перезимівлю хворих пчелосмей, проводиться однократна обробка препаратом в самому кінці пасічного сезону. Бджіл обробляють розчином препарату з ранку, до настання літа, після закінчення літа обробка проводиться ввечері. Весь процес обробки проводиться за допомогою мелкодіспенсорного аерозольного розпилювача типу "Росинка" Кожна вуличка піддається обприскування протягом 2-3 секунд з дохою 4-5 мл. На пчолосімью силою 10-12 стандартних рамок, витрачається 40-50 мл (5 000 одиниць активності).

Використовуючи препарат відповідно інструкції, ніяких ускладнень і протипоказань встановлено не було.

Ендоглюкин сумісний антибактеріальними, протигрибковими і противоварроатозной засобами для бджіл, за винятком препарату оксівіт.

Мед, отриманий з бджолосімей зазнали обробці препаратом, використовується в їжу без обмежень.