Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Респіратори

Переглянуті товари

Знижки

Респіратор

Один з найбільш необхідних предметів особистого захисту при роботі з дим-гарматою "Варомор"

Детальніше

УкрБи Тех

67 грн.

Респіратор

Випари, які виділяє гармата "Варомор" повністю нешкідливі для бджіл і сприяють їх лікуванню або профілактиці захворювань, на відміну від людини. Випари від деяких препаратів можуть потрапити в дихальні шляхи і тим самим завдати поразки у вигляді хімічних опіків. Подібні ситуації не рідко трапляються навіть з досвідченими пасічниками, які працюють з гарматою не один рік. Навіть пасічник з великим стажем роботи на пасіці може постраждати від подібного роду зневаги власною безпекою, так як дим від гармати може потрапити в очі і дихальні шляхи через легкий порив вітру в вашу сторону.

Першим і найбільш елементарним заходом забезпечення власної безпеки при роботі з дим-гарматою "Варомор" є респіратор. Респіратор має спеціальні фільтри, що затримують шкідливі речовини і випаровування в процесі обробки бджіл.

Простота конструкції респіратора забезпечує його надійність і довговічність. Він дуже легкий і не доставляє незручностей в процесі роботи. Є необхідним атрибутом пасічника, який працює з гарматою "Варомор"

age_​groupadult
google_product_category1604