Зареєструйтесь і отримайте знижку 3% на товари + 3 електронні книги в подарунок!

Препарати від варроатоза

Переглянуті товари

Знижки

Варроадез Подивитися в більшому масштабі

Додати в обране

Варроадез

Прямим показником до застосування препарату є захворювання бджіл варроатозом, гнилизною, пчелоїдом. Так само сприяє профілактиці всіх вищевказаних захворювань

Детальніше

АГРОБИОПРОМ ЗАО

68 грн.

Варроадез

Склад і форма випуску: деревні смужки розмірами 200х25х1 мм, кожна з пластин герметично запакована. В упаковці 10 пластин.

Дозування і спосіб застосування: обробка бджолосімей ВАРРОАДЕЗОМ проводиться навесні, після проведення першого огляду бджолосімей, і в літньо-осінній період після відкачки меду. Смужки розміщують у вулику виходячи з розрахунку 2 смужки препарату на 10-12 рамок. Для більш дрібних бджолосімей, до 6-ти рамок, досить використання однієї смужки, розміщеної в самому центрі гнізда. У слабких сім'ях смужка підвішується між 3 і 4 соторамками, на сильну пчолосімью слід підвішувати першу смужку між 3 і 4 рамками, другу смужку препарату між 7 і 8 рамками. Час, на яке смужки залишають у вулику, від 3 до 30 днів в залежності від кількості друкованого розплоду.

Відкривати препарат слід безпосередньо перед його використанням. Мед, зібраний з бджіл які зазнали впливу препарату, використовують на загальних підставах

Зберігання: для дотримання норм зберігання препарату, його слід помістити в сухе, захищене від світла місце, окремо від кормів і продуктів, в недоступному для дітей та тварин місці. Оптимальна температура зберігання 0-25С. Термін придатності препарату становить 2 роки з моменту виготовлення.

Виробник: ЗАТ «Агробиопром», Росія.

08 Aug 2018 (Варроадез) :
(4/5

Варроадез

Спасибо за работу. Все ОК

 Сообщить о нарушении
05 Aug 2017 (Варроадез) :
(3/5
Клиент оценил товар, но не опубликовал отзыв, или обзор в ожидании модерации

Оставьте свой отзыв !

28 Товарів в цій категорії